Голова Комітету Ганна Гопко під час зустрічі, яка відбулася 24 січня, ознайомила Надзвичайного і Повноважного Посла Італійської Республіки в Україні із внутрішньополітичною ситуацією в Україні, розповіла про роботу Комітету у закордонних справах, а також акцентувала увагу на необхідності активізувати роботу двохсторонньої співпраці на політичному, економічному і гуманітарному рівнях.

У ході зустрічі сторони визначили пріоритетні напрямки українсько-італійських двосторонніх відносин, підкреслили важливість подальшого їх поглиблення на основі взаємовигідного співробітництва та наголосили на обопільній зацікавленості розвитку парламентської складової міждержавної співпраці з огляду на діяльність груп парламентського співробітництва законодавчих органів обох країн.

Своєю чергою італійський дипломат акцентував увагу на тому, що Італійська Республіка була і залишається прихильником українсько-італійського співробітництва та висловив сподівання на плідну співпрацю на рівні відповідних комітетів та міжпарламентських груп законодавчих органів України і Італійської Республіки.

Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні також поінформував про пріоритети Головування Італійської Республіки в G-7.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49