Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко в ході робочої поїздки у Донецьку область вручила відзнаки Верховної Ради України.

За високий професіоналізм Почесними грамотами Верховної Ради України було нагороджено кращих працівників вугільної та освітньої галузей Донецької області.

Ірина Геращенко проводить особисті зустрічі із громадянами під час кожної поїздки на Донбас, тож в ході нагородження поспілкувалась із присутніми та наголосила, що увага до регіону, що постраждав від зовнішньої агресії, відновлення його інфраструктури залишаються одними із ключових питань порядку денного українського Уряду та Парламенту.

«Дуже важливо, що особлива увага у ході реконструкції соціальних об’єктів інфраструктури приділяється відбудові шкіл, лікарень, гуртожитків», - зазначила Перший заступник Голови Верховної Ради України.

Ірина Геращенко наголосила, що Верховна Рада України у 2016 році прийняла важливий закон про перерозподіл коштів, які спрямувала на відновлення об’єктів соціальної і транспортної інфраструктури, житлового фонду на території Донецької та Луганської областей.

«Завдяки прийнятому Верховною Радою України важливому рішенню, майже 4 млрд. гривень будуть використані для розвитку інфраструктури Донецької та Луганської областей», - підкреслила Ірина Геращенко.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49