У ході зустрічі сторони обговорили питання майбутньої співпраці та домовились розпочати системну роботу.

Голова Комітету Ганна Гопко підкреслила важливість подальшого поглиблення пріоритетних напрямків українсько-румунських двосторонніх відносин, а також висловила готовність української сторони до активної співпраці на парламентському рівні.

Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні поінформував щодо внутрішньополітичної ситуації в країні, обрання нового складу парламенту Румунії, затвердження його керівництва та формування Уряду.

Сторони відзначили необхідність відновлення двостороннього політичного діалогу на парламентському рівні, обміну офіційними делегаціями на рівні відповідних депутатських груп з міжпарламентських зв’язків та парламентських комітетів. У цьому контексті було обговорено можливість проведення візиту на рівні відповідних комітетів навесні 2017 року.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49