Дорогі співвітчизники!

Сьогодні Україна вже традиційно на державному рівні відзначає День місцевого самоврядування. Не одне покоління наших пращурів мріяло про країну вільних, самодостатніх і спроможних громад. Завжди ми, українці, прагнули бути господарями у власних оселях, працювати задля достатку своїх родин, процвітання міст і сіл, всієї України. І нині мрії стають реальністю.

І я радий з того, що в цьому є велика заслуга й українського парламенту, який забезпечив законодавче підґрунтя незворотного процесу прогресивних перетворень.

Принагідно хотів би звернутися до працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад із словами вдячності за віру, підтримку й самовіддану працю. Зроблено чимало, особливо враховуючи віроломну російську агресію. Упевнений: національна свідомість та єдність здолають всі перепони на шляху утвердження української незалежності й народовладдя. Нам під силу об’єднати громади, зміцнити їх потенціал і на цьому непорушному фундаменті звести успішну, звільнену від корупції і бідності країну гідності. Маємо це зробити власними силами, розумом і серцем!

У цей святковий день бажаю миру, добра, благополуччя, а також наполегливості й громадянської відповідальності задля динамічного поступу доленосної реформи, яка змінює світогляд, спрямовуючи вектор розвитку України до Європи, цивілізації і прогресу.

Слава Україні!

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49