Дев’ята сесія Міжпарламентської асамблеї України та Республіки Польщі розпочала роботу у Львові в суботу. Робота сесії Міжпарламентської асамблеї присвячена обговоренню питань двостороннього безпекового співробітництва і протидії російській агресії.

У роботі сесії беруть участь Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, народні депутати України, Співголова Асамблеї Віце-маршалок Сейму Республіки Польщі Ришард Терлецький, Генеральний консул Республіки Польщі у Львові Вєслав Мазур, польські парламентарії, зокрема, відома в Україні своїми розслідуваннями наслідків російської агресії Малґожата Ґосевська, міський Голова м.Львів Андрій Садовий.

До початку пленарного засідання члени Українсько-Польської асамблеї побували на Личаківському кладовищі, де поклали квіти на могили загиблих воїнів до Меморіалу Львівських орлят, до Меморіалу воїнам Української Галицької Армії, на могили загиблих воїнів АТО. Учасники Асамблеї також відвідали Військовий шпиталь, де поспілкувались із пораненими військовими.



Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49