Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко спільно з представниками посольства Словацької Республіки в Україні та фонду «Словаччина-Україна-SOS» відвідали Луганську область. Метою поїздки було ознайомлення з перебігом фінансованого Словаччиною за сприяння Комітету  проекту «Допомога дитячим будинкам України» та планування подальших гуманітарних проектів на Луганщині.

Ганна Гопко та словацькі гості побували в евакуйованому до Сєвєродонецька обласному дитячому будинку №2 та обласній дитячій лікарні в місті Лисичанську.

Голова Комітету також провела зустрічі з керівництвом Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, громадськими активістами, взяла участь у відзначенні в Сєвєродонецьку Дня Гідності та Свободи.

Окрім Луганщини, Ганна Гопко  відвідала також місто Краматорськ Донецької області, де зустрілася з представниками волонтерських організацій, що допомагають фронту та власними силами реалізують гуманітарні ініціативи на звільнених від російської окупації територіях.

 
Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49