Народні депутати України  Артур Герасимов та Ігор Попов взяли участь у спостереженні за виборами Президента США, які відбулися 8 листопада. Українські парламентарії  були включені до офіційної місії зі спостереження за виборами Парламентської Асамблеї ОБСЄ, до якої увійшли 104 депутати з країн-членів ОБСЄ. Спостерігачі провели зустрічі із представниками штабів основних кандидатів, членами американського Конгресу, політичними оглядачами та аналітиками. В день виборів українські спостерігачі відвідали виборчі дільниці у Вашингтоні та штаті Меріленд.

У рамках візиту  народні депутати провели ряд двосторонніх зустрічей із Президентом ПА ОБСЄ, секретаріатом, депутатами парламентів країн-членів ОБСЄ, під час яких було обговорено питання європейської інтеграції, лібералізації візового режиму та подолання військової агресії проти України.

Також під час перебування у Вашингтоні українські парламентарії взяли участь у відзначенні першої річниці відкриття меморіалу жертвам Голодомору. До пам’ятного заходу також долучилися посол України в США В.Чалий, співробітники посольства, члени української громади у Вашингтоні, друзі України в цій країні.  

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49