Дорогі дніпряни!

Цього року місто Дніпро відзначає 240-річницю від дня заснування. За досить короткий за історичними мірками період свого існування місто пройшло яскравий шлях у своєму суспільно-політичному, соціально-економічному та культурному розвитку.

У непростих історичних умовах народився і зміцнів загальновизнаний промисловий, фінансовий, науковий і культурний центр країни, справжня «столиця Придніпров’я».

Місто Дніпро – місто патріотів! У час, коли суверенітет та незалежність нашої країни стали об’єктом зовнішньої агресії, ви довели свою відданість рідній землі, стали беззаперечним прикладом для інших.

Дніпро славиться людьми – талановитими, щирими, добрими й працелюбними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення, а отже, майбутнє. Саме завдяки вашій натхненній праці місто живе й процвітає.

Тож у цей святковий день від щирого серця зичу вам міцного здоров’я на довгії літа, добробуту кожній родині, миру, щастя та нових звершень на благо України!

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32