Дорогі вінничани!

 

Сердечно вітаю вас із Днем міста.

Завдяки невтомній праці міської громади Вінниця упевнено увійшла до числа найкращих міст України, стала великим діловим центром, культурним і освітнім осередком, а міська влада – лідером із впровадження сучасних стандартів управління, енергозбереження, прозорості та відкритості для громадян.

З кожним роком місто на Південному Бузі молодшає, набуває ошатності й європейськості. Відчувається, що вінничани люблять і опікуються рідним містом.

Цього святкового дня бажаю всім вам міцного здоров’я, миру, родинного благополуччя, достатку, наполегливості й наснаги у творчій праці.

Нехай ваше затишне і привітне місто й надалі розвивається і квітне!

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32