Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва звернувся до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного виправлення ситуації з неефективною логістикою в українському гірничо-металургійному комплексі.

"Вузькі місця" в залізничній інфраструктурі, дефіцит тяги, недостатнє забезпечення пальним, неефективна координація  ресурсів Укрзалізниці "коштують" країні близько 1,8 млрд дол. США недоотриманої валютної виручки від роботи гірничо-металургійного комплексу. А це майже 5% товарного експорту упущеної вигоди, якої Україна собі аж ніяк не може дозволити! Як уряд може бездіяти в такій ситуації?!?", - написав на своїй сторінці у фейсбук В.Галасюк.


Нещодавно генеральний директор ММК ім. Ілліча Юрій Зінченко повідомив про стрімке погіршення ситуації з поставками сировини на маріупольські меткомбінати залізничним транспортом. За його словами, при збереженні поточної тенденції до кінця року недовиробництво на комбінатах в Маріуполі сягне 350 тис. тонн металопродукції.

Як відомо, "Укрзалізниця", виконуючи доручення уряду про перевезення енергетичного вугілля для стабілізації ситуації в енергетиці України, змістила пріоритети на користь транспортування енергетичного вугілля за рахунок зниження обсягів перевезень металургійних вантажів.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32