Голова Верховної Ради України Андрій Парубій не бачить підстав для проведення позачергових парламентських виборів.

«Напругу в парламенті, яка була протягом останнього часу, вдалося зняти. Сподіваюся, що ми зможемо в найближчі тижні і напередодні вересня знайти таку робочу платформу, в якій ми би увійшли у вересні в повноцінну системну роботу», -  заявив А.Парубій під час прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів, чи очікувати країні позачергових парламентських виборів і кому це вигідно.

«Я не бачу будь-яких підстав для проведення дочасних виборів, і вважаю, що дестабілізація в нашій країні щодо проведення дочасних виборів є не українським сценарієм, а зовнішнім. І ми його бачили на прикладі деяких наших сусідів,  коли країна просто зупинялася на шляху реформ», - наголосив А.Парубій.

«В цьому парламенті більшість нових депутатів, які пройшли Майдан, АТО, були громадськими активістами, і думаю, що цей парламент має дуже великий потенціал», - зауважив Голова Верховної Ради України  і наголосив: «Хочу заспокоїти всіх скептиків: дочасних виборів не буде. Буде ефективна робота українського парламенту».

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32