Змагання, в яких взяли участь парламентарії з Італії, Румунії, Угорщини, Польщі та України, проходили у червні цього року в м. Києві.

До складу збірної України увійшли народні депутати Андрій Кожем’якін, Ярослав Москаленко та Ігор Молоток. ІІ місце зайняла команда Угорщини, ІІІ – команда Італії. Це вже друга перемога української збірної в історії турніру.

Як наголошують у Комітеті Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, проведення XIX Європейського міжпарламентського тенісного турніру сприяло політикам з різних країн у неформальному спілкуванні та зміцненні міжпарламентських зв'язків, обміні досвідом між ними, а також пропаганді здорового способу життя.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32