Під час виступу на ранковому пленарному засідання 31 травня народний депутат Надія Савченко, зокрема, сказала: «Я хочу подякувати всім українцям, які боролися за мене. Я хочу подякувати всім добрим людям світу, які підтримували і мене і Україну».

«Я не дам забути про тих хлопців, які почали лягати за Україну на Майдані і продовжують зараз помирати за неї на Донбасі»,- сказала народний депутат.

«Народ України не дасть нам сидіти у цих кріслах, якщо ми будемо зраджувати їх»,- наголосила Н.Савченко.  

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08