Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко взяла участь у панахиді по Тарасу Шевченку, що пройшла у 155-річницю його перепоховання в Україні.

Президент України, представники уряду, перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко , прихожани церкви, українці, що зібралися у цей день у храмі Різдва Христового, на Поштовій площі у Києві аби разом вшанували пам'ять Тараса

Саме у цій церкві у травні 1861 року було встановлено труну з тілом Тараса Шевченка, що перевозилась із Санкт-Петербурга до Канева, тут відбувалося відспівування Кобзаря.

Панахиду відправив Предстоятель Української православної церкви Патріарх Філарет.

У церкві з метою увічнення пам'яті поета знаходиться його посмертна маска Кобзаря.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08