Виставку організовано за підтримки Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та за ініціативою Всеукраїнського союзу ветеранів Афганістану та Чорнобиля.
Метою експозиції є вшанування пам’яті учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи.
Захід відбувається у приміщенні адміністративного будинку по вул. Садова, 3.
Ще за розділом
“Новини”
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
