Перший заступник Голови Верховної Ради України І.Геращенко провела урочисту церемонію вручення нагород жінкам-військовослужбовцям у парламенті у вівторок.

Жінки-військовослужбовці отримали Почесні грамоти Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у захист інтересів Вітчизни, самовідданість і стійкість, виявлені під час проходження військової служби, зразкове виконання військового обов’язку, високий професіоналізм, проявлений під час виконання спеціальних завдань в ході антитерористичної операції, та з нагоди Дня матері.

«Ми щасливі тим, що сьогодні маємо честь вручити ці грамоти жінкам, які захищають територіальну цілісність України, її суверенітет. Українські жінки мужні, красиві, скромні та надзвичайні. Ми вклоняємося вам, і для нас це велика честь вас тут вітати», - сказала І.Геращенко, звертаючись до жінок-військовослужбовців.

Політик зауважила, що з власного досвіду знає, «як важко живуть та несуть службу в зоні АТО», оскільки буває на цій території у відрядженнях. «Ви гідні, ви прекрасні, і ми вам за це дякуємо», - сказала І.Геращенко. Вона побажала жінкам «особистого щастя, живих і здорових дітей, щоб діти пишалися мамами, і щоб ми всі разом доклалися до служіння Україні».


Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08