Відбувся спільний брифінг  заступника голови Комітету у закордонних справах, керівника депутатської групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща БорисаТарасюка та керівника польсько-української парламентської групи Сейму та Сенату Республіки Польща  Міхала Дворчика.


 На початку промови Борис Тарасюк наголосив,  що це перша зустріч після обрання обох нових парламентів .

«Тісна співпраця між парламентами наших держав є важливою складовою українсько–польського стратегічного партнерства. Вшанування спільних  пам’ятних дат шляхом надання їм імен відомих українських політиків, спільне відзначення роковин, обмін студентами та навчання українських парламентаріїв у Сеймі – шляхи такої співпраці», - зазначив промовець.

Міхал Дворчик наголосив на повній підтримці демократичних європейських прагнень України. «Співпраця на рівні комітетів, комісій сприятиме розвитку  українсько - польських відносин», - сказав він.

 
Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08