В урядовій ложі були присутні Прем'єр-міністр Володимир Гройсман і члени Кабінету Міністрів.
Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко доповів про проведення реформ з децентралізації та енергоефективності в країні.
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич доповіла про першочергові кроки, які Уряд планує зробити у сфері освіти.
Члени Кабінету Міністрів відповіли на усні запитання народних депутатів.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08