У засіданні, на якому головувала заступник голови Комітету, керівник Робочої групи Альона Бабак, взяли участь уповноважені особи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства; Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг; Антимонопольного комітету; Державного агентства з енергоефективності; Київської міської держадміністрації; керівники тепло-, водопостачальних підприємств; представники галузевих асоціацій та асоціацій управителів і власників житла; об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та об'єднань профспілок, громадських інституцій, міжнародні експерти.

В ході засідання було обговорено концептуальні питання законопроекту №1581-д щодо визначення:

- моделі відносин з виконавцями комунальних послуг в багатоквартирному будинку: прямі договори споживача із монополістом - виконавцем комунальних послуг та/або колективне замовлення споживачів - уповноважена споживачами особа (замовник) - монополіст (виконавець комунальних послуг);

- правового регулювання відносин сторін у визначених моделях: істотні умови типових договорів, права, обов'язки, відповідальність;

- механізмів здійснення контролю діяльності сторін договірних відносин та якості наданих послуг на точці обліку води, теплової енергії, та його наслідків.

Члени Робочої групи вирішили провести наступне засідання 1 квітня, на якому прийняти узгоджені рішення з раніше обговорених питань.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50