Зустріч відбулася на прохання в’єтнамської сторони у зв’язку із проведенням 28 березня - 1 квітня 2015 року в м. Ханой 132-ї асамблеї Міжпарламентського Союзу - всесвітньої організації національних парламентів, до якої входять більше 160 парламентів світу. Посол В’єтнаму наголосив, що в’єтнамська сторона приділяє велику увагу розвиткові усіх форм міжпарламентського співробітництва, перш за все - із дружніми країнами, до яких відноситься й Україна - і сподівається на участь делегації Верховної Ради України у цьому авторитетному міжнародному форумі.

Голова Комітету висловила подяку іноземному Послу за теплі слова та, у свою чергу, повідомила, що українська парламентська делегація планує взяти участь у заходах в Ханої, і що наразі відбувається формування складу делегації. Також Г.Гопко зазначила, що найближчим часом буде остаточно затверджено склад депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Соціалістичною Республікою В’єтнам, до якої увійдуть близько трьох десятків депутатів парламенту України.

Сторони оцінили міжпарламентське співробітництво як один із провідних видів міждержавних контактів і підтвердили обопільну налаштованість активно їх розвивати.

Обговорюючи питання сучасного становища України, Посол В’єтнаму висловив слова підтримки Україні та її народу, які опинилися зараз у важкій ситуації, та сподівання на якнайшвидшу стабілізацію. Він запевнив, що Соціалістична Республіка В’єтнам підтримує політику миру, яку проводить Президент України П.Порошенко.

Наприкінці зустрічі сторони обговорили питання майбутнього проведення в України днів Соціалістичної Республіки В’єтнам та організації в’єтнамської ярмарки в містах України. 


Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

08 липня 2026 18:21
08 липня 2026 18:01
07 липня 2026 17:51
02 липня 2026 16:41
01 липня 2026 14:35
30 червня 2026 20:48
30 червня 2026 15:47
29 червня 2026 17:52
28 червня 2026 19:58
28 червня 2026 13:46