ЗАСІДАННЯ  ТРИДЦЯТЬ ДРУГЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

28 жовтня  2008 року, 10:00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України А.П.ЯЦЕНЮК

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Добрий день, шановні товариші! 

10:02:41

В залі зареєстровано 389 народних депутатів України. Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим.

Коротко  доповідаю. У вас на руках знаходиться порядок денний Верховної Ради України на сьогоднішній день, який був  погоджений і який був проголосований. Для того, щоби  розглянути в якій черговості ми будемо   розглядати  ці питання, я запрошую керівників фракцій  до себе.

Оголошується перерва на годину.

 

ПІСЛЯ ПЕРЕРВИ

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, увага! Я вас прошу дуже уважно. Значить, перше, що стосується розгляду законопроектів, які сьогодні можуть бути підтримані парламентською залою. Ми вчора до п'ятої ранку фактично працювали над єдиним законопроектом. Для того, щоб не було претензій на авторство цього законопроекту, і з огляду на те, що Адміністрація Президента прийняла дуже активну участь в розробці цього законопроекту, було прийнято рішення Президентом і спільно нами внести його як єдиний законопроект за підписом Президента, і визначити його як невідкладний. Туди ввійшли пропозиції, я підкреслюю, практично усіх фракцій. Це – законопроект, який вам щойно розданий. І я пропонував би, щоб фракції зараз розглянули його.

На другу годину дня я запрошую Прем`єр-міністра, Голову Національного банку і міністра фінансів до себе в кабінет, ми будемо пробувати дати відповіді на всі запитання, які мені щойно задавали керівники фракцій.

У зв'язку з тим, що я проводив переговори з міжнародними фінансовими організаціями, поінформовано, але бажано, щоб на ці запитання дав відповідь в першу чергу уряд. Що треба зробити? Перше – необхідна негайна стабілізація банківської системи. Друге – необхідна негайна стабілізація валютно-обмінного курсу. Це те, що може бути вирішено завдяки прийняттю цього законопроекту. Третє питання – це зайнятість населення. Четверте питання – це економічне виживання. Не економічне зростання, а виживання, це те, що стоїть сьогодні на порядку денному.

Вибори – дуже важливе питання, але треба зараз піти по шляху розгляду даного пакету. Тому доводжу до вашого відома: на другу годину в мене в кабінеті зустріч – Прем'єр, Голова, Нацбанк, міністр фінансів, керівники фракцій і керівники профільних комітетів, на четверту годину – засідання. Будемо пробувать прийняти. Мусимо. Дякую. 

Я закриваю ранкове пленарне засідання. Да, будь ласка, там Сергій Анатолійович дає мені вказівку оголосити про те, що будуть засідання комітетів. Тому буде засідання комітету і терьохінського, і економічного комітету для того, щоб ви опрацювали законопроекти. О 12.30 будуть засідання комітетів. Я закриваю ранкове пленарне засідання. До 16-ої години.                               

 

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку