ЗАСІДАННЯ  СОРОК СЬОМЕ 

Сесійний зал Верховної Ради України

10 липня 2008 року, 10:00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України ЯЦЕНЮК А.П.

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, реєструємся, шановні колеги. З тією метою реєструємось, щоб не переривати пленарні засідання Верховної Ради України, щоб раніше полоненого терміну не розпустили  парламент.

10:02:37

В залі зареєструвалося 261 народний депутат України, ранкове пленарне засідання  Верховної Ради України  оголошую відкритим.

Шановні народні депутати, перше, що стосується питання Закону України „Про Державний бюджет”. Бюджетний комітет вчора засідав  до ночі і  на сьогодні призначено на 16.00 наступний раунд засідання бюджетного комітету. Таким чином  внесеного бюджету і погодженого комітетом  до парламенту бюджету поки що немає. З огляду на це я пропоную наступне. Я вам скажу відверто,  мені  дещо надоїло переливати з пустого в порожнє. Буде внесений бюджет, погодите порядок денний, будемо працювати. Я, вибачте, нянькою не буду. Домовитеся – я в робочому кабінеті, пленарне засідання не закриваю, очікую внесення  проекту  Закону України „Про Державний бюджет” до парламентської зали.  Зразу доповім вам про те, що він готовий і будемо погоджувати черговість розгляду питань.

Я знаходжуся у кабінеті, далі проводжу переговори, буду вас тримати у курсі подій. Дякую.   

 

ПІСЛЯ ПЕРЕРВИ

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги,  процедурні речі. Ранкове пленарне засідання закриваєм.

Повернутись до публікацій

Версія для друку