ЗАСІДАННЯ СОРОК ТРЕТЄ 

Сесійний зал Верховної Ради України

19 червня  2008 року, 10:00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України ЯЦЕНЮК А.П.

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Добрий ранок, шановні колеги, прошу реєструватися.

10:02:11

За даними и реєстрації в залі 365 народних депутатів України. Ранкове пленарне засідання  Верховної Ради України оголошую відкритим.

Шановні колеги, давайте сьогодні привітаємо Баграєва Миколу Георгійовича з днем народження. (О п л е с к и) І Павла Миколайовича Бурлакова також з днем народження. (О п л е с к и)

 Шановні народні депутати України, є, мені здається, правильна пропозиція – перед тим, як переходити до розгляду питань порядку денного,  я запрошую керівників фракцій до Голови Верховної Ради України, щоби  з’ясувати яким чином будемо будувати сьогоднішню і завтрашню роботу.

Так, ми зареєструвалися. Я прошу керівників фракцій до мене у кабінет. Дякую. Я думаю, що ми за 30 хвилин справимося.  

 

ПІСЛЯ ПЕРЕРВИ

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Дорогі друзі, щойно завершилось засідання  керівників фракцій у Верховній Раді України і, в принципі, ви вже бачите результат цього засідання.

Що стосується поточної ситуації, то з цієї ситуації  є всього-на-всього три виходу. 

Вихід перший. Це збільшення необхідної кількості голосів для того, щоби на табло висвічувалось „рішення прийнято”.

Вихід другий. Після рішення Конституційного Суду  це або  інша коаліція, або відновлення формату по старій коаліції,  або дострокові парламентські вибори. Інших виходів у цій площині немає.

Таким чином  мова сьогодні іде про те, що треба продовжувати політичний діалог. Поки що він зараз зупинений. „Блок Юлії Тимошенко”  публічно оголосить свою позицію з приводу блокування трибуни  на відповідній прес-конференції. З огляду на те, що парламентська трибуна заблокована, ранкове  пленарне засідання оголошую закритим, до вечірнього.  

 

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку