УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ

з нагоди складення присяги новообраними

народними депутатами України та відкриття першої сесії

Верховної Ради України шостого скликання

Сесійний зал Верховної Ради України

23 листопада  2007 року, 10:00 година

 

Веде засідання Голова Верховної Ради України п’ятого скликання МОРОЗ О.О.

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Я прошу уваги!  Доброго ранку, шановні депутати України, гості Верховної Ради!  Шановні новообрані народні депутати, дозвольте від імені Верховної Ради пятого скликання і всіх присутніх в залі привітати вас із обранням народними депутатами, побажати плідної роботи у єдиному законодавчому органі держави – вищому представницькому органі українського народу.

Відповідно до статті 79 Конституції України перед вступом на посаду народні депутати України мають скласти присягу перед Верховною Радою України. На урочисте засідання з нагоди складання присяги прибули Прем'єр-міністр України Віктор Федорович Янукович і члени Кабінету Міністрів (О п л е с к и). Тут присутні колишні керівники держави та голови Верховної Ради України, колишні керівники уряду (О п л е с к и), депутати минулих скликань, керівництво Центральної виборчої комісії, голова та судді Конституційного Суду, керівництво Верховного Суду та Вищого адміністративного суду, Генеральний прокурор, Уповноважений Верховної Ради з прав людини, голова Рахункової палати, голови обласних рад, присутні також представники дипломатичного корпусу,  релігійних конфесій, засобів масової інформації.

Відповідно до Конституції України  запрошую на трибуну найстаршого за віком новообраного народного депутата України, Героя України Герасимова Івана Олександровича для зачитання тексту присяги.

Для складання присяги прошу народних депутатів встати.

 

ГЕРАСИМОВ І.О. Присяга: „Присягаю на вірність України. Зобовязуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обовязки в інтересах усіх співвітчизників”.

(С п і в а є   х о р)

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Спасибі, Іване Олександровичу, сідайте, будь ласка.

(О п л е с к и)

Шановні народні депутати! Для  церемонії підписання народними депутатами України тексту присяги за пропозицією Підготовчої депутатської групи відводиться дві години.

Акт підписання кожним народним депутатом присяги відбувається в кулуарах третього поверху. Там бажаючі можуть сфотографуватися при цій події.

Після підписання тексту присяги ви здаєте його на другому поверсі біля столів реєстрації, отримуєте картки для голосування і реєструєтеся для участі у першому пленарному засіданні Верховної  Ради шостого скликання, яке розпочнеться о 12-й годині у цьому залі.

Підготовча депутатська група під час перерви узагальнить результати складання присяги і доповість вам перед відкриттям першого пленарного засідання.

Урочисте засідання з нагоди складення присяги народними депутатами України оголошую закритим.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку