Засідання N 45

Опубліковано 04. 12. 2008

ЗАСІДАННЯ  СОРОК  П’ЯТЕ 

Сесійний зал Верховної Ради України

4 грудня  2008 року, 10:00 година

Веде засідання Перший заступник Голови Верховної Ради України О.В.ЛАВРИНОВИЧ

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні народні депутати і гості Верховної Ради! Прошу підготуватись до реєстрації. Увімкніть, будь ласка, систему „Рада”.

10:01:45

В залі зареєстровано 390 народних депутатів України. Ранкове пленарне засідання оголошую відкритим.

Шановні колеги, сьогодні у нас 4 грудня і день народження у наших колег: Бондаренка Володимира Дмитровича (о п л е с к и), Ковальової Юлії Вікторівни (о п л е с к и) і Олійника Святослава Васильовича (о п л е с к и). Прошу привітати наших колег.

Шановні колеги, ми з вами мали перерву, яка мала бути присвячена ефективній роботі в парламентських комітетах, і завершенню консультацій між парламентськими фракціями щодо обрання Голови Верховної Ради України. Сьогодні о дев’ятій годині ранку ми провели нараду з керівниками всіх парламентських фракцій. На цій нараді ми отримали інформацію про те, що консультації щодо обрання Голови Верховної Ради України на сьогоднішній день не завершені.

Друге. Те, що з 26 проектів законів, які були тиждень тому зареєстровані у Верховній Раді для розгляду, тільки три підготовлені зараз до можливого розгляду в сесійній залі парламенту. 12 таких проектів законів готуються до розгляду після того, як вони були розглянуті в комітетах, але комітети їх ще не оформили і не подали для тиражування, щоб роздавали депутатам. 11 проектів законів готується до розгляду комітетами, які призначенні на сьогодні і на завтра. Ось такий реальний стан речей, які в нас сьогодні є.

Я прошу ще раз всіх голів комітетів і керівників парламентських фракцій організувати  ефективну роботу парламентських комітетів, щоб ми отримували в сесійній залі вчасно і добре підготовленні проекти, які можна буде розглядати і  ухвалювати тут, в сесійній залі парламенту.

Тепер щодо пропозицій, які були внесені керівниками депутатських фракцій для того, щоб ми сьогодні ухвалили рішення тут, в сесійній залі парламенту.

Перша. Двома фракціями пропонувалося, щоб ми сьогодні розпочали наш пленарний день з виступів від парламентських фракцій, уповноважених представників.

Друга пропозиція, яка була, щоб ми сьогодні визначились про проведення у вівторок спеціального засідання сесії Верховної Ради України для обговорення ситуації в державі із запрошенням Президента України і  Кабінету Міністрів України.

І третя пропозиція – це про те, щоб ми сьогодні  і завтра працювали в комітетах, і завершили розгляд цього першого антикризового пакету, і наступний пленарний тиждень, щоб ми зробили пленарним. Ось такі три пропозиції,  які були внесені керівниками парламентських фракцій для того, щоби сесійний зал визначився.

Я ставлю на голосування пропозицію про те, щоб відступити від Регламенту і сьогодні зараз провести виступи уповноважених представників від фракцій (30 хвилин) в сесійній залі. Прошу визначатися.

 

10:05:51

За-95

Рішення не прийнято.

Будь ласка, по фракціях. Партія регіонів – 39,  „Блок Юлії Тимошенко” – 7,  „Наша Україна – Народна Самооборона” – 2, комуністів – 27, „Блок Литвина” – 20.

Друга пропозиція – про проведення  у вівторок спеціального засідання Верховної Ради України для обговорення ситуації у державі із запрошенням Президента України  та Кабінету Міністрів України. Я прошу, будь ласка,  визначатися щодо можливості проведення такого засідання. Прошу визначатися.

 

10:06:40

За-353

Рішення прийнято.

По фракціях, будь ласка. Партія регіонів – 148, „Блок Юлії Тимошенко” – 146, „Наша України – Народна Самооборона” – 12, комуністів – 27, „Блок Литвина” – 20.

І остання пропозиція, яку я ставлю на голосування, про зміну  календарного плану з тим, щоб сьогодні і в п’ятницю народні депутати України  працювали  у комітетах і завершили розгляд тих проектів,  які передбачають вплив на ситуацію з кризовим явищем у державі, і щоб наступний пленарний тиждень ми зробили пленарним.

Прошу, будь ласка, визначатися.

 

10:07:46

За-303

Рішення прийнято.

По фракціям, будь ласка. Партія регіонів – 145, „Блок Юлії Тимошенко” – 150, „Наша України – Народна Самооборона” – 8, комуністів –0, „Блок Литвина” – 0.

На цьому ранкове пленарне засідання оголошую закритим.  Наступне пленарне засідання відбудеться у вівторок о 10-ій годині ранку.