Засідання N 29 (ранкове)

Опубліковано 23. 10. 2008

ЗАСІДАННЯ  ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

23 жовтня  2008 року, 10:00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України ЯЦЕНЮК А.П.

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Добрий ранок, реєструємся.

10:02:52

В залі зареєстровано 434 народних депутати України. Пленарне засідання оголошується відкритим. Відкритим не тільки в сенсі роботи, але відкритим в сенсі розблокування парламенту. Поки що. Хоча надії на подальшу роботу мало.

Вчора о 21.15 Кабінет Міністрів України направив до Верховної Ради  України законопроект про подолання наслідків економічної кризи, і я цей законопроект щойно розписав, після отримання, на відповідні профільні комітети.

Вчора після зустрічі з Прем'єр-міністром України ми мали ще дискусію  на рівні керівників  фракцій щодо того, як  розглядати цей законопроект і інші законопроекти.

Для щоб сформувати порядок розгляду цих законопроектів, пропонується зараз керівникам фракцій зайти до мене і швидко обговорити, коли ми будемо і в якій черговості їх розглядати.

Ще раз нагадую, що на порядку денному вирішення і економічної, і політичної кризи. І вирішувати одне без іншого навряд чи буде  можливим, а якщо буде можливе, то це означає нерезультативність прийняття жодного з рішень. Тому я запрошую керівників фракцій до себе. Поки що мова йде про годинну перерву, але у звязку із тим, що законопроект має близько, більше 20 сторінок, 27, якщо мені не зраджує память, його треба прочитати, комітетам треба розглянути. Тому мені видається, що ми реальну роботу зможемо почати у 16 годині. Я вас про це повідомлю.

Я запрошую керівників фракцій до себе і ми повідомимо вас, який порядок роботи парламенту надалі. Дякую.

 

ПІСЛЯ  ПЕРЕРВИ

 

Веде засідання  заступник Голови Верховної Ради України ТОМЕНКО М.В.

 

ГОЛОВУЮЧИЙ.  Рішення Погоджувальної ради Верховна Рада України, після дискусій було ухвалено рішення сьогодні, і Голова Верховної Ради відправив в комітети та фракції два законопроекти, які уряд направив до Верховної Ради України. Це законопроект 3308, закон про внесення змін про державного бюджету України та 3309, проект закону про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на економіку України. До 16 години є прохання в комітетах розглянути ці законопроекти, обговорити їх і на вечірньому засіданні о 16-тій годині спробувати почати обговорення цих та інших законопроектів, які пропонувались представниками інших фракцій.

Я сподіваюсь, що о 16-тій годині буде можливість розпочати обговорення законопроектів, які стосуються мінімізації впливу світової кризи на економіку України та інших законопроектів, які пропонували представники фракцій. Отже, ранкове засідання Верховної Ради оголошую закритим. Наступне засідання Верховної Ради розпочнеться о 16-тій годині.