Засідання N 24

Опубліковано 09. 10. 2008

ЗАСІДАННЯ  ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТЕ 

Сесійний зал Верховної Ради України

9 жовтня  2008 року, 10:00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України ЯЦЕНЮК А.П.

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Добрий ранок, шановні колеги! Нас все менше і менше. І, в принципі, для цього є логічне пояснення.

Шановні колеги,  реєструємося, будь ласка.

10:00:20

Зареєструвалося -242

В залі зареєстровано 242 народних депутата України. Ранкове і практично останнє засідання Верховної Ради України  оголошую відкритим.

Шановні народні депутати, щойно до мне  надійшов поштою офіційний  акт – це Указ Президента України „Про дострокове припинення повноважень  Верховної Ради України”. Задля того, щоби ми прийняли рішення, яким чином рухатись далі,  тому що, в принципі, стало чітко зрозуміло,  що наше нечітке майбутнє вже визначено. Указ є, тепер треба провести дострокові вибори. Тут вже можна поставити крапку у цьому питанні.

Другий етап – це яким чином провести дострокові парламентські вибори. Вибори повинні бути прозорі, демократичні, профінансовані і ті, які відповідають реальному волевиявленню українського народу. Для цього нам потрібно зібратися і прийняти відповідні  акти законодавства. Я думаю, що це в інтересах всіх задля того, щоб потім ні у  кого не  склалось враження, що можуть бути чи-то оскаржені результати виборів, чи-то оскаржені окремі протоколи, чи-то оскаржено в цілому волевиявлення українського народу. Задля цього вчора напрацьовувався пакет законодавства, але зараз треба, щоб ми всі як керівники фракцій зібралися і прийняли відповідне рішення, як голосуємо, коли голосуємо і яким чином ідемо на дострокові парламентські вибори.

Шановні колеги, думаю, що до 12.30 ми зможемо вийти  з узгодженим рішенням, яким чином юридично підготувати процедуру проведення  дострокових парламентських виборів.

Я запрошую керівників фракцій  до себе у кабінет, і на 12.30 будемо далі продовжувати засідання парламенту.

Бойка Юрія Анатолійовича треба привітати з днем народження, але я щось Юрія Анатолійовича не бачу. У нього, до речі, ювілей. Юрію Анатолійовичу, дозвольте  вам всього парламенту привітати.

Поаплодуйте, товариші, поаплодуйте.

 

ПІСЛЯ ПЕРЕРВИ

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, продовжуємо ранкове пленарне засідання.

Оскільки робота керівників фракцій над формуванням порядку денного сьогоднішнього пленарного засідання ще не завершена, розглядаються ті питання, які потенційно можуть сьогодні бути запропоновані для розгляду в Верховній Раді України, і готується змістовна частина окремих цих пропозицій, оголошується перерва закінченою наша. О 16.00 – вечірнє пленарне засідання. О 16.00 розпочнеться вечірнє планерне засідання.

Ранкове пленарне засідання оголошую закритим.