Засідання N16 (вечірнє)

Опубліковано 13. 07. 2006

ЗАСІДАННЯ  ШІСТНАДЦЯТЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

13 липня 2006 року, 16.00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України  МОРОЗ О.О.

 

ГОЛОВА. Прошу депутатів підготуватися до реєстрації, будь ласка.

Проводиться поіменна реєстрація.

 

16:03:17

В залі зареєстровано 240 депутатів, вечірнє засідання оголошується відкритим.

Ми тільки що на Погоджувальній раді обговорювали питання про забезпечення організації роботи Верховної Ради. Зокрема, того питання, яке стосується кількості депутатів у комітетах. Ви знаєте, що вчора була проголосована, 11 числа була проголосована постанова, за якою за кожним комітетом закріплялося від десяти до тридцяти депутатів. У тій постанові була перенесена практика минулої Верховної Ради, де комітетів було менше. Але в зв’язку з тим, що Верховна Рада визначилася щодо кількості комітетів і комісій у більшому числі, тобто 27, то  ця цифра означає, що частина комітетів можуть бути несформовані. Тому вашій увазі пропонується проект постанови про деякі питання забезпечення організації роботи Верховної Ради України. Оскільки радіослухачі і телеглядачі хочуть слухати не тільки свисти деяких неврівноважених депутатів, а і зміст того, що пропонується, я зачитаю цей проект постанови.

З метою  забезпечення належної організації робота Верховної Ради України та виконання парламентом конституційних повноважень Верховна Рада постановляє:

1. На часткову зміну пункту 3 Постанови Верховної Ради України номер 835 від 11 липня 2006 року про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України 5 скликання сформувати комітети Верховної Ради України, кожен у складі не менше 7 і не більше 20 народних депутатів.

2. Головам депутатських фракцій у Верховній Раді України до 19 годині 13 липня 2006 року внести пропозиції до Апарату Верховної Ради України щодо включення народних депутатів України до складу відповідних комітетів.

3. Ця постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

Постанова лаконічна, цілком зрозуміла. Є потреба її обговорювати? Немає. Тоді я ставлю на голосування цей проект постанови в цілому як постанову Верховної Ради. Хто за, прошу визначитися.

 

16:06:29

За-239

Рішення прийнято.

Я гадаю, що цим самим Верховна Рада підтверджує бажання працювати строго у відповідності до Регламенту і переліку тих питань, які передбачені порядком денним. Дві фракції „Нашої України” і „Блоку Юлії Тимошенко” своїх пропозицій  ще не внесли щодо комітетів, вони мають з цього приводу можливість до 19-ої години реалізувати цю постанову, виконати її і завтра о 10-ій годині ми розглянемо це питання по суті.

Таким чином, я оголошую вечірнє засідання закритим. Ранкове  засідання відбудеться о 10-ій годині ранку завтра.