Засідання N03

Опубліковано 07. 06. 2006

ЗАСІДАННЯ ТРЕТЄ

Сесійний зал Верховної Ради України

7 червня 2006 року, 10.00 година

Веде засідання  КАТЕРИНЧУК М.Д.

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні колеги, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу народних депутатів зайняти свої місця та підготуватися до реєстрації. Ввімкніть систему „Рада”.

Прошу зареєструватися.

 

10:02:41

Зареєструвалося -419

В сесійній залі зареєстровано 419 народних депутатів України.

Ранкове засідання Верховної Ради  України оголошую відкритим.

Шановні народні депутати, 4 травня 2006 року  Центральна виборча комісія визнала обраним  і зареєструвала народним депутатом  України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі від Блоку Юлії Тимошенко Омельченка Григорія Омеляновича. Відповідно до статті 79 Конституції України, перед вступом на  посаду народні депутати України складають присягу перед Верховною Радою України.

До складення присяги на трибуну запрошується народний депутат України Омельченко Григорій Омелянович. Григорій Омелянович, будь ласка.

 

ОМЕЛЬЧЕНКО Г.О.

Я, Омельченко Григорій Омелянович,   присягаю на вірність Україні. Зобов`язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу.

Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов`язки в інтересах усіх співвітчизників.

(О п л е с к и) 

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, давайте привітаємо з складенням присяги народного депутата України Омельченка Григорія Омеляновича та побажаємо йому всяких гараздів та успіхів в роботі.    (О п л е с к и)

Шановні народні депутати, оголошення.

Відповідно до статті 13 Закону України „Про статус народного депутата України” та статті 59 Регламент у Верховної Ради України, інформую про входження  народного депутата  України Омельченка  Григорія  Омеляновича до складу депутатської фракції „Блок Юлії Тимошенко”. (О п л е с к и)

Шановні народні депутати, вчора Україна святкувала День журналістики. Користуючись нагодою, хотів би привітати     українських журналістів з професійним святом. Побажати їм творчих досягнень, свободи слова та твердої позиції, і щоб вони завжди залишалися лідерами суспільної думки. (О п л е с к и)

Шановні колеги, сьогодні день народження народного депутата України Кириленка Вячеслава Анатолійовича. Давайте привітаємо нашого колегу та побажаємо йому здоровя та успіхів на нелегкому та відповідальному шляху служіння народові України. (О п л е с к и)

Шановні народні депутати, дозвольте зробити оголошення. Надійшло дві пропозиції. Перша пропозиція надійшла від трьох фракцій: Блоку Тимошенко, „Наша Україна” і Соціалістичної партії України. Друга пропозиція була надана від Партії „Регіонів”, фракції комуністів і фракції Партії „Регіонів” щодо можливості виступу з різних питань в порядку обміну інформації. Виступи пропонуються з різних питань – це політичні виступи.

Я буду ставити питання в порядку їх надходження. Перше питання… Шановні народні депутати, дозвольте я зроблю оголошення, зараз ви все зрозумієте. До тимчасової Президії сесії надійшла заява від трьох фракцій: Блоку Юлії Тимошенко, „Наша Україна” і Соціалістичної партії України – з проханням зробити перерву до 14 червня 2006 року з метою проведення додаткових консультацій по питаннях статті 16 Регламенту Верховної Ради України у звязку з проведенням переговорів щодо укладення коаліційної угоди.

Шановні народні депутати, увага! Відповідно до частини другої статті 19 та статті 50 Регламенту Верховної Ради України ставиться на голосування пропозиція трьох депутатських фракцій про оголошення перерви в роботі Верховної Ради України до 14 червня. Увімкніть систему „Рада”, прошу голосувати.

 

10:07:34

За – 227, проти – 5, утримались – 0. Рішення прийнято.

Ранкове засідання Верховної Ради України оголошую закритим. Робота Верховної Ради буде продовжена 14 червня 2006 року.  Дякую.