Президент Фінляндії Александр Стубб та Спікер Парламенту Фінляндії Юссі Халла-Ахо прибули з візитом до України. 

«Підписання амбітної, всеосяжної й стратегічної Угоди про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку чітко демонструє, що Фінляндія є особливим партнером і надійним союзником України», – наголосив насамперед Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Водночас Спікер Парламенту України висловив вдячність за всю надану Фінляндією підтримку Україні та оголошення 23-го пакету оборонної допомоги. «Важливо, що Фінляндія готова у довгостроковій перспективі надавати фінансову, гуманітарну й оборонну допомогу», — акцентував він. 

Окрім військової підтримки України, Руслан Стефанчук порушив питання посилення санкцій проти російської федерації та важливості запровадження більш жорстких кроків для політичної та економічної ізоляції росії.

Також сторони обговорили реалізацію Формули миру Президента України Володимира Зеленського. Голова Верховної Ради України висловив вдячність Фінляндії за активну участь у практичній імплементації трьох пунктів Формули — «Екологічна безпека», «Радіаційна та ядерна безпека» й «Відновлення справедливості».

Насамкінець Голова Верховної Ради України висловив вдячність за тверду підтримку з боку Фінляндії на шляху України до членства в Європейському Союзі. Також він наголосив, що розраховує на «потужний голос Фінляндії на підтримку амбітних рішень Вашингтонського саміту Альянсу щодо запрошення України до членства в НАТО».