Сторони насамперед обговорили безпекову ситуацію та військову допомогу. 

Насамперед Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко висловив вдячність за всебічну підтримку України, а також Сеймасу Литовської Республіки за заклик до Уряду та всіх країн Європейського Союзу й союзників збільшити військову підтримку нашої держави щонайменше до 0,25% від ВВП кожної країни.

Олександр Корнієнко акцентував на наслідках ворожих атак по українських містах, зокрема, по енергетичній інфраструктурі: «Серед злочинних намірів агресора — зупинити нашу економіку». 

Також він наголосив на важливості відбудови та відновлення. «Багато шкіл, садочків та лікарень постраждали через російську агресію», — повідомив Перший заступник Голови Верховної Ради України. 

«Те, що нещодавно говорили у Литві про українські питання, а зараз тут, у Києві, — це свідчення результатів сильної міжпарламентської співпраці», — зауважив насамкінець Олександр Корнієнко, висловивши сподівання на її продовження та посилення. 

У зустрічі також взяли участь народні депутати України: заступник Голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Ігор Гузь, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін та голова підкомітету з питань лісових ресурсів, біорізноманіття, природних ландшафтів, об'єктів природно-заповідного фонду та з питань адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу Комітету з питань екологічної політики та природокористування Юлія Овчинникова.