На початку зустрічі Руслан Стефанчук висловив вдячність бельгійському народу та владі країни за постійну та сталу підтримку України у її боротьбі із російським агресором, зокрема за вже надану військову допомогу, та висловив сподівання на таку ж потужну подальшу співпрацю двох країн.

 «Дуже важливі рішення були прийняті вчора. І Німеччина, і США фактично розпочали велику кампанію по створенню міжнародної танкової коаліції, яка є допомогою для України. Тому для нас була б дуже цінна підтримка Бельгією якраз в частині допомоги Україні  щодо продажу легких танків», — закликав бельгійських колег Голова Українського Парламенту вкотре доєднатися до коаліції світових держав на допомогу Україні.

Також учасники обговорили кілька важливих  питань у підтримці України, зокрема у  фінансовій, політичній та гуманітарній сферах.

Під час зустрічі Руслан Стефанчук закликав бельгійських парламентаріїв прийняти рішення щодо визнання рф державою-спонсором тероризму та визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом Українського народу. Також подякував за рішення Бельгії передати до фонду НАТО комплексну допомогу Україні у 8 млн євро на підтримку ЗСУ, прихисток понад 60 тисяч українців, підтримку і лікування поранених українських захисників.

Крім того, Голова Парламенту України запросив Бельгію приєднатися до важливої для України ініціативи — формули миру Президента України та взяти патронат над визначеними її пунктами, а також підтримати поступ України у НАТО та ЄС.

 «І звичайно, будь-яка війна не може бути виграна без панування принципу справедливості. Тому для нас є важливим напрацювання міжнародного механізму притягнення рф до відповідальності за злочини, які вона вчинила в Україні», — зауважив на завершення зустрічі Голова Верховної Ради України.

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Петер Ван де Велде запевнив Голову Українського Парламенту у тому, що Бельгія продовжуватиме стояти на боці України до завершення цієї жорстокої війни.

Він також підкреслив, що Бельгія продовжить надавати військову підтримку Україні, допомогу у сфері енергетики, фінансових та гуманітарних питань, важливих політичних рішень.

«Сьогодні дуже непростий день. Ще один день атак на Україну. Ми це відчули на собі. Але, попри такі складні умови, той факт, що я перебуваю в Україні у такі дні —  дуже важливий. Тож хочу підтвердити, що суспільна і політична  думка народу Бельгії однозначно на боці України», — наголосив Петер Ван де Велде.