У межах робочого візиту до Королівства Бельгія Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко провів робочу зустріч із Президентом геополітичної групи 12+ з Міжпарламентського Союзу Андрісом Гріффроєм.

Насамперед Олександр Корнієнко, повідомивши, що українська делегація готується до наступної 146-ої сесії Міжпарламентського Союзу, яка відбудеться вже у березні цього року у Бахрейні.

«Головна мета нашої делегації — продовження привертання уваги країн Глобального Півдня, Африки, Азії й Латинської Америки до наших проблем, а також презентація у межах основної програми «Формули миру» Президента України Володимира Зеленського», — зазначив Перший віцеспікер, додавши, що водночас українська делегація планує провести на весняній Асамблеї МПС  спеціальний івент по питанню розмінування українських територій. «Їде наша геополітична група 12+, яка складається з 47 країн-членів: країн Європейського Союзу, Канада, Австралія й інші країни, які підтримують Україну та підтримуватимуть нас на Асамблеї», — повідомив він.

«Із ворогом треба боротися на всіх фронтах — як на полі бою, так і на міжнародній арені. Будемо продовжувати боротьбу й обов’язково переможемо росію і в Міжпарламентському Союзі, і у світі. росія буде країною-вигнанцем», — насамкінець резюмував Перший заступник Голови Верховної Ради України.

Довідково. Міжпарламентський Союз — це глобальна організація національних парламентів. Те, що почалося у 1889 році як невелика група парламентаріїв, присвячена сприянню миру через парламентську дипломатію та діалог, нині переросло у справді глобальну організацію зі 178 членами та 14 асоційованими членами.

МПС сприяє парламентській дипломатії та надає парламентам і парламентаріям повноваження сприяти миру, демократії та сталому розвитку в усьому світі.