«Німеччина зробила свій внесок у побудову нашої обороноздатності. Україна вдячна за вже ухвалені рішення з всеохопливої підтримки України, але ми просимо більше», - наголосив Руслан Стефанчук під час зустрічі.

Голова Парламенту України висловив вдячність від імені Верховної Ради України та Українського народу за всю підтримку, яка надається Німеччиною у всіх сферах: військовій, фінансовій і санкційній політиці.

Спікер Парламенту зауважив, що сьогодні ми є свідками успішних дій Збройних Сил України: «Україна вже звільнила більше шести тисяч квадратних кілометрів за тиждень. Це показує, що якраз із допомогою наших партнерів, з допомогою героїзму Української армії ми наближаємо ще одне важливе історичне рішення». Він також додав, що із сучасною зброєю перемога буде швидшою: «Вона потрібна на фронті, вона потрібна нашим воїнам, вона потрібна «на вчора». Нам важливо закріпити успіхи на фронті!»

«Формула світової справедливості має складатися з перемоги України та її союзників, покарання росії, а також спільної відбудови України та демонстрації всьому світові, що зло буде покаране, а добро обов’язково візьме гору», - наголосив Голова Верховної Ради України.

Зі свого боку, Керівник Відомства Федерального Канцлера Німеччини Вольфганг Шмідт зазначив, що підтримка України у Німеччині залишається високою як на владному рівні, так і серед звичайних німців: «Попри економічні проблеми, з якими зараз стикаються і наші підприємці, і громадяни, - люди розуміють, що це ціна за свободу, ціна за безпеку для країни, яка є нашим сусідом, попри те, що ціни ростуть, зокрема, на енергоносії».

Окрім того, Руслан Стефанчук акцентував, що передусім Україна потребує важкої броньованої техніки типу «Marder» і танків «Leopard».

Насамкінець Голова Верховної Ради України висловив впевненість, що Україна буде вдячна, якщо Німеччина ухвалить відповідні рішення.