«У жовтні у Хорватії відбудеться Перший Парламентський Саміт Міжнародної Кримської платформи», - наголосив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час телефонної розмови з Головою Хорватського Сабору Горданом Яндроковичем, подякувавши за можливість провести цю важливу зустріч у Загребі.

Спікер Парламенту України зазначив, що обидві наші країни зацікавлені у тому, аби цей саміт став дієвим майданчиком із максимальним залученням міжнародної парламентської спільноти: «Маємо об’єднати зусилля для пошуку спільного рішення щодо повернення українського Криму».

Водночас Руслан Стефанчук подякував Хорватії за дружню підтримку та неоціненну допомогу в нашій боротьбі з російським агресором.

«Розраховую на плідну співпрацю з Хорватським Сабором, яка має велике значення для євроінтеграційного курсу України», - зауважив Голова Верховної Ради України, додавши, що передусім ідеться про застосування хорватського досвіду адаптації національного законодавства до стандартів ЄС: «І я дуже розраховую на підтримку та експертну допомогу Україні на її шляху до ЄС».