Упродовж липня 2023 року в єдиній автоматизованій системі роботи з документами у Верховній Раді України зареєстровано 191 запит на інформацію (далі – запит), з яких 76 надійшли електронною поштою, 61 – поштою, 39 – шляхом заповнення електронної форми запиту на офіційному веб-сайті Верховної Ради України, 9 – через СЕВ ОВВ, 6 – фельд'єгерським зв'язком.

За результатами розгляду 171 запит виконано. З них 43 запити направлено належним розпорядникам інформації, про що повідомлено запитувачів, 15 запитів, які за змістом частково є зверненнями, опрацьовано у тому числі й відповідно до Закону України "Про звернення громадян".

Щодо 20 запитів надіслано відмову в задоволенні відповідно до статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Найбільше запитів опрацьовано:

серед структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України:

Управлінням з питань звернень громадян – 152;

Управлінням кадрів – 6;

Управлінням забезпечення міжпарламентських зв'язків – 4;

серед секретаріатів комітетів Верховної Ради України:

секретаріатом Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики – 6;

секретаріатом Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки – 6;

секретаріатом Комітету з питань правової політики – 4;

секретаріатом Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики – 4.

Примітка: в єдиній автоматизованій системі роботи з документами у Верховній Раді України не реєструються запити на інформацію, адресовані безпосередньо до народних депутатів України, посадових осіб Верховної Ради України, оскільки Апарат Верховної Ради України, відповідно до розпорядження Голови Верховної Ради України від 11 травня 2011 р. №393 "Про забезпечення виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Апараті Верховної Ради України", не є розпорядником інформації за такими запитами на інформацію.