Упродовж червня 2023 року в єдиній автоматизованій системі роботи з документами у Верховній Раді України зареєстровано 187 запитів на інформацію (далі – запит), з яких 89 надійшли електронною поштою, 63 – поштою, 17 – шляхом заповнення електронної форми запиту на офіційному веб-сайті Верховної Ради України, 11 – через СЕВ ОВВ, 6 – фельд'єгерським зв'язком, 1 – засобами телефонного зв’язку.

За результатами розгляду 153 запити виконано. З них 45 запитів направлено належним розпорядникам інформації, про що повідомлено запитувачів, 12 запитів, які за змістом частково є зверненнями, опрацьовано у тому числі й відповідно до Закону України "Про звернення громадян".

Щодо 29 запитів надіслано відмову в задоволенні відповідно до статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації", 6 запитів виконуються структурними підрозділами Апарату Верховної Ради України.

Найбільше запитів опрацьовано:

серед структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України:

Управлінням з питань звернень громадян – 143;

Управлінням кадрів – 9;

Управлінням справами – 4;

Управлінням забезпечення міжпарламентських зв’язків Апарату Верховної Ради України – 4;

серед секретаріатів комітетів Верховної Ради України:

секретаріатом Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності – 7;

секретаріатом Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки – 5;

секретаріатом Комітету з питань правової політики – 5.

Примітка: в єдиній автоматизованій системі роботи з документами у Верховній Раді України не реєструються запити на інформацію, адресовані безпосередньо до народних депутатів України, посадових осіб Верховної Ради України, оскільки Апарат Верховної Ради України, відповідно до розпорядження Голови Верховної Ради України від 11 травня 2011 р. №393 "Про забезпечення виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Апараті Верховної Ради України", не є розпорядником інформації за такими запитами на інформацію.