Новини

26 квітня 2018, 12:32

У Верховній Раді відбулося обговорення практичних кроків реалізації парламентської реформи

докладніше
26 квітня 2018, 11:58

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроекти про Національне бюро фінансової безпеки України

докладніше
26 квітня 2018, 11:45

«Найбільшими проблемами для внутрішньо переміщених осіб в Україні є відсутність постійного житла та роботи, реінтеграція в інших регіонах», - наголосила Ірина Геращенко під час дебатів на сесії ПАРЄ

докладніше
26 квітня 2018, 05:30

Звернення Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Чорнобильської трагедії

докладніше
25 квітня 2018, 17:56

Члени Постійної делегації Верховної Ради України беруть участь у заходах Другої частини сесії Парламентської асамблеї Ради Європи у м. Страсбург

докладніше
25 квітня 2018, 14:56

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у м. Вінниця круглий стіл на тему "Актуальні питання вдосконалення базового закону системи місцевого самоврядування та механізми лобіювання інтересів місцевого самоврядування в органах державної влади"

докладніше
25 квітня 2018, 09:57

З ініціативи Голови Верховної Ради України Андрія Парубія стартував просвітницький курс про Парламент та історію українського парламентаризму

докладніше
24 квітня 2018, 17:33

У Верховній Раді проведено Пам’ятний круглий стіл, присвячений 32-й річниці Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 квітня 2018, 17:07

Постійна делегація Верховної Ради України у ПАРЄ бере участь у Другій частині сесії Парламентської асамблеї Ради Європи

докладніше
24 квітня 2018, 16:39

Забезпечення гармонізації кримінального законодавства з положеннями міжнародного права обговорено під час круглого столу у Комітеті з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
24 квітня 2018, 15:22

У Комітеті у закордонних справах відбулася зустріч із членами Комітету закордонних справ Парламенту Королівства Данія

докладніше
24 квітня 2018, 14:41

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл на тему: "Війна, мир, реінтеграція: що буде після АТО?"

докладніше
24 квітня 2018, 12:45

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко: "Дії з деокупації Криму мають стати одним із головних завдань Української держави"

докладніше
24 квітня 2018, 10:06

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув питання про хід виконання рекомендацій "Щодо подальших дій органів державної влади в проведенні верифікації соціальних виплат та пенсій"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
30 жовтня 2017, 17:14

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет ПА ЄВРОНЕСТ з енергетичної безпеки ухвалив проект доповіді "Підвищення енергетичного співробітництва в рамках Східного партнерства, спрямованого на реалізацію Паризької угоди про зміну клімату 2015 року "

Учасники засідання, яке відбулося в рамках VI сесії ПА ЄВРОНЕСТ у Верховній Раді України, затвердили протоколи засідань Комітету ПА Євронест з питань економічної інтеграції, адаптації законодавства та конвергенції з політикою ЄС та Комітету ПА Євронест з енергетичної безпеки від 23 травня 2017 р., що відбулися у м. Кишинів.

Під час засідання відбувся обмін думками щодо перспектив розвитку Східного Партнерства у сфері енергетики напередодні Саміту, що відбудеться 24 листопада 2017 року у м. Брюссель.

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак у виступі зазначив: якщо говорити про енергетичний сектор України, то його інтеграція до енергетичних ринків ЄС та системи європейської енергетичної безпеки автоматично передбачає врахування питання охорони навколишнього середовища та довкілля. За його словами, Уряд України мотивований активно працювати в цьому напрямку, оскільки це впливає на конкурентоздатність української економіки і української енергетики. «Ми не хотіли б залишитися в цьому з меншим конкурентоздатним потенціалом», - наголосив урядовець.

На засіданні Комітету відбулися презентація Голови відділу операції Представництва Європейського Союзу в Україні Йоганнаса Баура щодо стану співпраці в рамках Енергетичної безпеки - Третьої Платформи Східного партнерства та покажчиків результативності за пріоритетом ІІІ "Зв'язок, енергоефективність, навколишнє середовище та зміна клімату" за Спільним робочим документом Європейської Комісії та Європейської служби зовнішніх справ "Східне партнерство - 20 покажчиків результативності на 2020 рік - зосередження уваги на ключових пріоритетах та відчутних результатах" (9 червня 2017 року).

Директор Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янес Копач зробив презентацію щодо прогресу досягнутого у конвергенції енергетичних ринків країн-членів ЄС та країн-учасниць Східного Партнерства в рамках Енергетичного співтовариства.

Під час засідання також відбулася презентація щодо цілей та прогресу програми співпраці EU4Energy.

Учасники засідання обмінялися думками щодо змін до проекту доповіді Комітету "Підвищення енергетичного співробітництва в рамках Східного партнерства, спрямованого на реалізацію Паризької угоди про зміну клімату 2015 року" та прийняли його з урахуванням деяких поправок.

Члени Комітету обговорили теми для наступної доповіді Комітету і пропозиції щодо планування та підготовки діяльності Комітету на 2018 рік та розглянули інші питання.