Новини

26 квітня 2018, 12:32

У Верховній Раді відбулося обговорення практичних кроків реалізації парламентської реформи

докладніше
26 квітня 2018, 11:58

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроекти про Національне бюро фінансової безпеки України

докладніше
26 квітня 2018, 11:45

«Найбільшими проблемами для внутрішньо переміщених осіб в Україні є відсутність постійного житла та роботи, реінтеграція в інших регіонах», - наголосила Ірина Геращенко під час дебатів на сесії ПАРЄ

докладніше
26 квітня 2018, 05:30

Звернення Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Чорнобильської трагедії

докладніше
25 квітня 2018, 17:56

Члени Постійної делегації Верховної Ради України беруть участь у заходах Другої частини сесії Парламентської асамблеї Ради Європи у м. Страсбург

докладніше
25 квітня 2018, 14:56

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у м. Вінниця круглий стіл на тему "Актуальні питання вдосконалення базового закону системи місцевого самоврядування та механізми лобіювання інтересів місцевого самоврядування в органах державної влади"

докладніше
25 квітня 2018, 09:57

З ініціативи Голови Верховної Ради України Андрія Парубія стартував просвітницький курс про Парламент та історію українського парламентаризму

докладніше
24 квітня 2018, 17:33

У Верховній Раді проведено Пам’ятний круглий стіл, присвячений 32-й річниці Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 квітня 2018, 17:07

Постійна делегація Верховної Ради України у ПАРЄ бере участь у Другій частині сесії Парламентської асамблеї Ради Європи

докладніше
24 квітня 2018, 16:39

Забезпечення гармонізації кримінального законодавства з положеннями міжнародного права обговорено під час круглого столу у Комітеті з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
24 квітня 2018, 15:22

У Комітеті у закордонних справах відбулася зустріч із членами Комітету закордонних справ Парламенту Королівства Данія

докладніше
24 квітня 2018, 14:41

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл на тему: "Війна, мир, реінтеграція: що буде після АТО?"

докладніше
24 квітня 2018, 12:45

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко: "Дії з деокупації Криму мають стати одним із головних завдань Української держави"

докладніше
24 квітня 2018, 10:06

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув питання про хід виконання рекомендацій "Щодо подальших дій органів державної влади в проведенні верифікації соціальних виплат та пенсій"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
30 жовтня 2017, 13:11

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді в рамках VI сесії Парламентської асамблеї ЄВРОНЕСТ відбулося засідання Комітету ПА ЄВРОНЕСТ з політичних питань, прав людини та демократії

Учасники засідання затвердили протокол спільного засідання комітету ПА Євронест з політичних питань, прав людини та демократії та Комітету з соціальних питань, освіти, культури та громадянського суспільства від 23 березня 2017 року (м. Брюссель).

Учасники засідання також обмінялися думками щодо перспектив Східного Партнерства напередодні Саміту 24 листопада 2017 року у м. Брюссель.

Під час засідання відбулося кілька презентацій. Доповідач Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах Кнут Флекенштейн зробив презентацію на тему: "Рекомендації Європейського Парламенту Раді, Комісії та Європейській службі зовнішніх справ щодо Східного Партнерства напередодні Саміту, запланованого на листопад 2017 року".

Директор Програми Східного сусідства, Генерального Директорату Європейської Комісії з питань Сусідства та переговорів про розширення Лоуренс Мередіт презентував доповідь про стан виконання завдань згідно з пріоритетом II "Зміцнення інституцій та належне врядування" Спільного робочого документу Європейської Комісії та Європейської служби зовнішніх справ «Східне партнерство». 20 покажчиків на 2020 рік. Основна увага на ключові пріоритети та відчутні результати" (9 червня 2017 року).

Міжнародний консультант з питань виборів Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах Холла Рутрауфф зробила презентацію на тему: “Виборчі реформи в Україні, Грузії та Молдові та їх вплив на політичні події в цих країнах”.

Голова Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС - Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ) Борис Тарасюк виступив перед учасниками засідання з доповіддю про виборчу систему України, її проблеми на сучасному етапі, та шляхи її законодавчого вдосконалення.

Учасники засідання обмінялися думками щодо виборчих реформ в Україні, Грузії і Молдові та їх вплив на зміцнення демократії у цих країнах, розглянули поправки та затвердили проект доповіді Комітету “Забезпечення свободи та чесності засобів масової інформації в країнах ЄС та країнах-партнерах Східної Європи”.