Новини

25 квітня 2018, 14:56

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у м. Вінниця круглий стіл на тему "Актуальні питання вдосконалення базового закону системи місцевого самоврядування та механізми лобіювання інтересів місцевого самоврядування в органах державної влади"

докладніше
25 квітня 2018, 09:57

З ініціативи Голови Верховної Ради України Андрія Парубія стартував просвітницький курс про Парламент та історію українського парламентаризму

докладніше
24 квітня 2018, 17:33

У Верховній Раді проведено Пам’ятний круглий стіл, присвячений 32-й річниці Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 квітня 2018, 17:07

Постійна делегація Верховної Ради України у ПАРЄ бере участь у Другій частині сесії Парламентської асамблеї Ради Європи

докладніше
24 квітня 2018, 16:39

Забезпечення гармонізації кримінального законодавства з положеннями міжнародного права обговорено під час круглого столу у Комітеті з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
24 квітня 2018, 15:22

У Комітеті у закордонних справах відбулася зустріч із членами Комітету закордонних справ Парламенту Королівства Данія

докладніше
24 квітня 2018, 14:41

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл на тему: "Війна, мир, реінтеграція: що буде після АТО?"

докладніше
24 квітня 2018, 12:45

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко: "Дії з деокупації Криму мають стати одним із головних завдань Української держави"

докладніше
24 квітня 2018, 10:06

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув питання про хід виконання рекомендацій "Щодо подальших дій органів державної влади в проведенні верифікації соціальних виплат та пенсій"

докладніше
23 квітня 2018, 15:27

І.Геращенко: «Міністерство у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції повинно сформувати й реалізовувати державну політику реабілітації, соціального захисту, повернення до мирного життя ветеранів та учасників бойових дій»

докладніше
23 квітня 2018, 12:00

За результатами Сьомого засідання Парламентського комітету Асоціації між Україною та ЄС ухвалено Заключну заяву та рекомендації

докладніше
23 квітня 2018, 11:38

Питання лікарського самоврядування та професійних асоціацій як запоруки професійного зростання медичних працівників обговорено під час круглого столу у Комітеті з питань охорони здоров’я

докладніше
23 квітня 2018, 11:20

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у м. Каневі круглий стіл на тему: "Державна регіональна політика в Україні: сучасний стан, основні виклики та законодавче регулювання"

докладніше
23 квітня 2018, 11:07

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму розглянув питання про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству молоді та спорту на підготовку резерву і складу національних команд та забезпечення їх участі у міжнародних змаганнях

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
16 листопада 2017, 14:51

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

І.Геращенко: Україна зацікавлена в активізації співпраці з КНР у торгівельно-економічній та культурно-гуманітарній сфері

  

«Україна зацікавлена в активізації співпраці з Китаєм у торгівельно-економічній та культурно-гуманітарній сфері, тому ми розраховуємо що реалізація проекту «Шовковий шлях» сприятиме активізації такого діалогу між Україною та КНР», - наголосила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час відкриття ІІ-го Українського Форуму Шовкового Шляху.

 

Вітаючи учасників форуму, Перший віце-спікер українського Парламенту, представник групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Ірина Геращенко відзначила активну міжпарламентську та двосторонню співпрацю між Україною та КНР.

 

Ірина Геращенко поінформувала, що у Парламенті група з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою є найбільшою за чисельністю та складає 237 народних депутатів України. За словами І.Геращенко, це демонструє ту вагу, яку надають українські політики двостороннім взаєминам КНР і прагненням українських парламентаріїв посилити міжпарламентський діалог з Китаєм.

 

Політик відзначила, що 4 січня 2017 року Україна і Китайська Народна Республіка відзначили 25-ту річницю встановлення дипломатичних відносин, у той же час Ірина Геращенко наголосила, що поточний рівень двосторонньої та міжпарламентської співпраці не відповідає потенціалу обох країн.

 

Ірина Геращенко повідомила, що Україна зацікавлена в активізації торговельно-економічних та культурно-гуманітарних відносин з КНР, у цьому зв’язку політик відзначила важливість реалізації проекту «Шовковий шлях».

 

Також Перший заступник Голови Верховної Ради України наголосила, що реалізація проекту «Шовковий шлях» сприятиме активізації інвестиційного співробітництва між Україною та КНР.

 

Політик повідомила, що на поточній сесії Парламент України ухвалив ряд законодавчих актів у сфері дерегуляції, спрощення ведення бізнесу та інвестиційної діяльності.

 

Окрім того, Ірина Геращенко поінформувала, що 9 листопада ц.р. Верховна Рада прийняла у першому читанні важливий Проект Закону про приватизацію державного майна (реєстр. №7066). Політик зауважила, що сьогодні в Україні нараховується понад 600 державних підприємств, більшість яких можуть стати привабливими для міжнародних інвесторів. Ірина Геращенко висловила сподівання, що зазначений Закон буде ухвалений найближчим часом.

 

Засновник та виконавчий директор Української асоціації Шовкового шляху SilkLink Ірина Никорак, зауважила, що сьогодні КНР має великий інтерес до підприємств України. І.Никорак повідомила, що 7 листопада ц.р. Національний банк України погодив придбання 99,9% статутного капіталу «Українського банку реконструкції та розвитку» громадянами з Китайської Народної Республіки.

 

У форумі також взяли участь: Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей, Виконавчий директор грузинського державного інвестиційного фонду Partnership Fund Давид Саганелідзе, Керівник Депутатської групи ВРУ з міжпарламентських звязків з КНР, Голова Комітету Верховної Ради з питань бюджету Андрій Павелко, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.