Новини

23 жовтня 2018, 18:00

У Верховній Раді відбувся круглий стіл на тему: «Нова освіта для нової економіки» (відео)

докладніше
23 жовтня 2018, 14:46

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення провів робочу зустріч, на якій обговорено проблемні питання обчислення та перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та виконання рішень судів

докладніше
23 жовтня 2018, 11:55

Звіт Рахункової палати про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій розглянуто на засіданні Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

докладніше
23 жовтня 2018, 11:07

Комітет рекомендує прийняти за основу законопроект щодо приведення норм Закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у відповідність до рішення Конституційного Суду

докладніше
23 жовтня 2018, 10:17

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності кредитних спілок

докладніше
23 жовтня 2018, 09:22

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 жовтня

докладніше
22 жовтня 2018, 16:00

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки провів слухання на тему: «Державний сектор вугільної промисловості на шляху до... Стратегічне бачення і бюджетний процес» (відео)

докладніше
22 жовтня 2018, 12:30

Делегація Верховної Ради України взяла участь у засіданнях Керівної Ради та 139 Асамблеї Міжпарламентського Союзу

докладніше
22 жовтня 2018, 12:27

У Комітеті з питань бюджету відбулася зустріч з представниками Ради Європи та Наглядової ради НСТУ щодо фінансування суспільного мовлення

докладніше
22 жовтня 2018, 10:26

Комітет розглянув проблемні питання у галузі централізованого водопостачання та водовідведення

докладніше
21 жовтня 2018, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія працівникам харчової промисловості України

докладніше
20 жовтня 2018, 17:14

Заява Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо підвищення тарифів на газ

докладніше
19 жовтня 2018, 21:08

«Захист інформаційної безпеки України має бути врегульовано на законодавчому рівні», - Ірина Геращенко

докладніше
19 жовтня 2018, 20:42

«Міжнародні експерти і криміналісти повинні отримати доступ до місць злочинів на тимчасово окупованих територіях України», - Перший віце-спікер Ірина Геращенко

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 листопада 2017, 14:51

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

І.Геращенко: Україна зацікавлена в активізації співпраці з КНР у торгівельно-економічній та культурно-гуманітарній сфері

  

«Україна зацікавлена в активізації співпраці з Китаєм у торгівельно-економічній та культурно-гуманітарній сфері, тому ми розраховуємо що реалізація проекту «Шовковий шлях» сприятиме активізації такого діалогу між Україною та КНР», - наголосила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час відкриття ІІ-го Українського Форуму Шовкового Шляху.

 

Вітаючи учасників форуму, Перший віце-спікер українського Парламенту, представник групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Ірина Геращенко відзначила активну міжпарламентську та двосторонню співпрацю між Україною та КНР.

 

Ірина Геращенко поінформувала, що у Парламенті група з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою є найбільшою за чисельністю та складає 237 народних депутатів України. За словами І.Геращенко, це демонструє ту вагу, яку надають українські політики двостороннім взаєминам КНР і прагненням українських парламентаріїв посилити міжпарламентський діалог з Китаєм.

 

Політик відзначила, що 4 січня 2017 року Україна і Китайська Народна Республіка відзначили 25-ту річницю встановлення дипломатичних відносин, у той же час Ірина Геращенко наголосила, що поточний рівень двосторонньої та міжпарламентської співпраці не відповідає потенціалу обох країн.

 

Ірина Геращенко повідомила, що Україна зацікавлена в активізації торговельно-економічних та культурно-гуманітарних відносин з КНР, у цьому зв’язку політик відзначила важливість реалізації проекту «Шовковий шлях».

 

Також Перший заступник Голови Верховної Ради України наголосила, що реалізація проекту «Шовковий шлях» сприятиме активізації інвестиційного співробітництва між Україною та КНР.

 

Політик повідомила, що на поточній сесії Парламент України ухвалив ряд законодавчих актів у сфері дерегуляції, спрощення ведення бізнесу та інвестиційної діяльності.

 

Окрім того, Ірина Геращенко поінформувала, що 9 листопада ц.р. Верховна Рада прийняла у першому читанні важливий Проект Закону про приватизацію державного майна (реєстр. №7066). Політик зауважила, що сьогодні в Україні нараховується понад 600 державних підприємств, більшість яких можуть стати привабливими для міжнародних інвесторів. Ірина Геращенко висловила сподівання, що зазначений Закон буде ухвалений найближчим часом.

 

Засновник та виконавчий директор Української асоціації Шовкового шляху SilkLink Ірина Никорак, зауважила, що сьогодні КНР має великий інтерес до підприємств України. І.Никорак повідомила, що 7 листопада ц.р. Національний банк України погодив придбання 99,9% статутного капіталу «Українського банку реконструкції та розвитку» громадянами з Китайської Народної Республіки.

 

У форумі також взяли участь: Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей, Виконавчий директор грузинського державного інвестиційного фонду Partnership Fund Давид Саганелідзе, Керівник Депутатської групи ВРУ з міжпарламентських звязків з КНР, Голова Комітету Верховної Ради з питань бюджету Андрій Павелко, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.