Новини

20 липня 2018, 18:09

Ірина Геращенко під час зустрічі із Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою обговорила питання підтримки родин заручників та політв’язнів Кремля

докладніше
20 липня 2018, 15:19

Члени Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ознайомилися з роботою вуглевидобувних держпідприємств та умовами праці шахтарів на Львівщині

докладніше
20 липня 2018, 14:44

Відбулася церемонія закриття Програми стажування в Апараті Верховної Ради України у 2018 році

докладніше
20 липня 2018, 12:18

Підготовлено до друку друге видання Науково-практичного коментаря Закону України «Про державну службу»

докладніше
20 липня 2018, 10:55

Комітет з питань економічної політики протягом восьмої сесії провів 10 засідань, на яких розглянуто 27 питань, з низ 18 законопроектів

докладніше
20 липня 2018, 09:27

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
19 липня 2018, 10:11

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з представником Міністра оборони США з питань України, Росії та Євразії Лорою Купер

докладніше
19 липня 2018, 09:51

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
18 липня 2018, 16:35

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у круглому столі з питань релігійних свобод та провела зустріч з Послом Семом Браунбеком

докладніше
18 липня 2018, 11:17

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустрічі з членами Комітету закордонних справ Палати представників Конгресу США

докладніше
18 липня 2018, 11:03

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні - червні 2018 року

докладніше
18 липня 2018, 10:39

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики спорту та туризму провів слухання на тему: "Доступ молоді до вищої освіти в Україні"

докладніше
18 липня 2018, 09:46

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
18 липня 2018, 09:41

Комітет з питань бюджету підбив підсумки роботи за восьму сесію Верховної Ради України восьмого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
16 листопада 2017, 14:51

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

І.Геращенко: Україна зацікавлена в активізації співпраці з КНР у торгівельно-економічній та культурно-гуманітарній сфері

  

«Україна зацікавлена в активізації співпраці з Китаєм у торгівельно-економічній та культурно-гуманітарній сфері, тому ми розраховуємо що реалізація проекту «Шовковий шлях» сприятиме активізації такого діалогу між Україною та КНР», - наголосила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час відкриття ІІ-го Українського Форуму Шовкового Шляху.

 

Вітаючи учасників форуму, Перший віце-спікер українського Парламенту, представник групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Ірина Геращенко відзначила активну міжпарламентську та двосторонню співпрацю між Україною та КНР.

 

Ірина Геращенко поінформувала, що у Парламенті група з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою є найбільшою за чисельністю та складає 237 народних депутатів України. За словами І.Геращенко, це демонструє ту вагу, яку надають українські політики двостороннім взаєминам КНР і прагненням українських парламентаріїв посилити міжпарламентський діалог з Китаєм.

 

Політик відзначила, що 4 січня 2017 року Україна і Китайська Народна Республіка відзначили 25-ту річницю встановлення дипломатичних відносин, у той же час Ірина Геращенко наголосила, що поточний рівень двосторонньої та міжпарламентської співпраці не відповідає потенціалу обох країн.

 

Ірина Геращенко повідомила, що Україна зацікавлена в активізації торговельно-економічних та культурно-гуманітарних відносин з КНР, у цьому зв’язку політик відзначила важливість реалізації проекту «Шовковий шлях».

 

Також Перший заступник Голови Верховної Ради України наголосила, що реалізація проекту «Шовковий шлях» сприятиме активізації інвестиційного співробітництва між Україною та КНР.

 

Політик повідомила, що на поточній сесії Парламент України ухвалив ряд законодавчих актів у сфері дерегуляції, спрощення ведення бізнесу та інвестиційної діяльності.

 

Окрім того, Ірина Геращенко поінформувала, що 9 листопада ц.р. Верховна Рада прийняла у першому читанні важливий Проект Закону про приватизацію державного майна (реєстр. №7066). Політик зауважила, що сьогодні в Україні нараховується понад 600 державних підприємств, більшість яких можуть стати привабливими для міжнародних інвесторів. Ірина Геращенко висловила сподівання, що зазначений Закон буде ухвалений найближчим часом.

 

Засновник та виконавчий директор Української асоціації Шовкового шляху SilkLink Ірина Никорак, зауважила, що сьогодні КНР має великий інтерес до підприємств України. І.Никорак повідомила, що 7 листопада ц.р. Національний банк України погодив придбання 99,9% статутного капіталу «Українського банку реконструкції та розвитку» громадянами з Китайської Народної Республіки.

 

У форумі також взяли участь: Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей, Виконавчий директор грузинського державного інвестиційного фонду Partnership Fund Давид Саганелідзе, Керівник Депутатської групи ВРУ з міжпарламентських звязків з КНР, Голова Комітету Верховної Ради з питань бюджету Андрій Павелко, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.