Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання.
Народні депутати розглянули питання захисту прав внутрішньо переміщених осіб.


Прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» щодо отримання комунальних послуг».

Законодавчим актом внесено зміни до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», якими визначено адресу фактичного проживання внутрішньо переміщеної особи та передбачено, що внутрішньо переміщені особи мають право на оплату вартості комунальних послуг, електричної та теплової енергії, природного газу за тарифами, встановленими на такі послуги та товари для населення.

Закон прийнято з техніко-юридичними правками.

Законопроект зареєстровано за №2481.


 

Прийнято Закон «Про внесення змін до статті 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

Законом виключено із переліку документів, до яких вносяться відомості про місце перебування особи, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Відповідні зміни внесено до статті 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

Законопроект зареєстровано за №4022а.

 

 


Прийнято Закон «Про внесення зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України (щодо запровадження середньострокового бюджетного планування)».

Законом доповнено розділ VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України новим пунктом 44, відповідно до якого у 2017 році з метою здійснення заходів із запровадження середньострокового бюджетного планування, як виняток з положень абзацу дев’ятого частини першої статті 21, частин першої і третьої статті 33 Кодексу та частини першої статті 152 Регламенту Верховної Ради України:

Міністерство фінансів разом з іншими центральними органами виконавчої влади розробляє та до 1 червня 2017 року подає на розгляд Кабінету Міністрів України уточнений прогноз Державного бюджету України на 2018 і 2019 роки та проект Основних напрямів бюджетної політики на 2018-2020 роки, які розглядаються та схвалюються Кабінетом Міністрів у двотижневий строк з дня їх подання;

Кабінет Міністрів подає не пізніше 15 червня 2017 року проект Основних напрямів бюджетної політики на 2018-2020 роки до Верховної Ради України.

Проект Закону зареєстровано за №6161.

 Народні депутати 230 голосами підтримали пропозицію головуючого працювати без перерви о 12.00.-12.30.




Ухвалено Закон "Про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про запобігання корупції"

Документом вносяться зміни щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб.

Відповідний законопроект зареєстровано за № 6172.






Ухвалено Закон  "Про державну підтримку кінематографії в Україні" з пропозиціями Президента України

Дія цього Закону поширюється на суб'єктів кінематографії, юридичних осіб незалежно від форми власності, фізичних осіб - підприємців та фізичних осіб, які провадять діяльність, пов’язану з кінематографією, та/або здійснюють виробництво, зберігання, розповсюдження, демонстрування, інше використання  фільмів, інших аудіовізуальних творів на території України.

Встановлюється також, що метою державної підтримки кінематографії є:

створення належних правових і економічних умов, необхідних для розвитку кінематографії;

формування економічно самодостатньої, конкурентоспроможної на міжнародних ринках індустрії кінематографії, виробництва фільмів, інших аудіовізуальних творів;

створення сприятливих умов та розвиток сучасної інфраструктури для виробництва, демонстрування і розповсюдження фільмів;

створення сприятливого режиму оподаткування та надання державою підтримки для виробництва, демонстрування і розповсюдження національних фільмів в Україні та за кордоном;

збільшення податкових надходжень до бюджету за рахунок розвитку індустрії кінематографії;

запровадження механізмів залучення позабюджетних коштів, у тому числі іноземних інвестицій та коштів від іноземних суб’єктів кінематографії;

популяризація українських цінностей, української мови та культури, підвищення інтересу масового глядача до національних фільмів;

створення належних правових механізмів для захисту прав інтелектуальної власності;

створення якісної освітньої бази для підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері кінематографії;

створення умов для збільшення кількості робочих місць, посилення соціальних гарантій працівникам кінематографії;

розвиток матеріально-технічної бази кінематографії, виробництва, демонстрування, розповсюдження та популяризації фільмів;

активізація міжнародного, міждержавного, зовнішньоекономічного співробітництва та покращення іміджу України на міжнародному ринку як країни, що має розвинену і висококонкурентну індустрію кінематографії.

Відповідний законопроект зареєстровано за № 3081-д.


Прийнято Закон «Про ратифікацію Рамкового договору між Урядом України та Урядом Угорщини про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги».

Верховна Рада України ратифікувала Рамковий договір між Урядом України та Урядом Угорщини про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, вчинений 24 листопада 2016 року в м. Будапешті, який набирає чинності на 30 (тридцятий) день з дати останнього повідомлення однієї із сторін про завершення виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності зазначеним Договором.

Проект Закону зареєстровано за №0136.


 

Прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

Законом внесено зміни до ст. 1 Закону України «Про Державний бюджету України на 2017 рік», якими збільшити на 100000 тис. гривень його доходну та видаткову частини, а також одночасно на таку ж суму збільшити обсяг дефіциту Державного бюджету України.

Також внесено зміни до додатків № 2 «Фінансування Державного бюджету України на 2017 рік», № 3 «Розподіл видатків Державного бюджету України на 2017 рік» і № 9 «Перелік кредитів (позик), що залучаються державою до спеціального фонду Державного бюджету України у 2017 році від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів», затверджених Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», якими Державному агентству автомобільних доріг на 100000 тис. гривень збільшено обсяг видатків спеціального фонду на фінансування нової бюджетної програми «розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на українсько-угорському державному кордоні» (код 3111620). Джерелом надходжень спеціального фонду державного бюджету для здійснення зазначених видатків є зовнішнє державне запозичення в Ексімбанку Угорщини.

Законопроект зареєстровано за №6143.

 

Прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України "Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації"».

Законом приведено термінологію Закону у відповідність із Законом України «Про публічні закупівлі»; уточнено особливості проведення процедур закупівлі енергосервісу; застосовано показник ефективності енергосервісного договору, як критерій визначення переможця за процедурою відкритих торгів чи переговорною процедурою закупівлі; врегульовано строки укладання енергосервісного договору та строки погодження істотних умов договору енергосервісу.

Проект Закону зареєстровано за №4549.


 

Прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про інвестиційну діяльність» (щодо державних інвестиційних проектів)».


Законодавчим актом приведено положення Закону України «Про інвестиційну діяльність» у відповідність із Законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державних інвестиційних проектів», а також удосконалено проведення оцінки, відбору і моніторингу інвестиційних проектів, для реалізації яких може бути надана державна підтримка.

Законопроект зареєстровано за №5105.

 


Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями».

Законом вдосконалено державне регулювання використання печаток у господарській діяльності.

Законом внесено зміни до низки законодавчих актів, якими виключаються вимоги про обов’язкове використання печаток (незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання) та необхідність використання печаток у взаємовідносинах суб’єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування.

Законом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими встановлено адміністративну відповідальність за вимогу посадової особи про наявність відбитку печатки суб’єкта господарювання, що ним подається до органу державної влади або органу місцевого самоврядування.

Закон прийнято з техніко-юридичними правками.

Проект Закону зареєстровано за №4194.

 Головуючий закрив ранкове засідання.


Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

29 квітня 2024 17:20
29 квітня 2024 16:53
29 квітня 2024 14:06
29 квітня 2024 13:29
26 квітня 2024 16:20
26 квітня 2024 09:50
25 квітня 2024 16:05
24 квітня 2024 14:54
23 квітня 2024 18:12
21 квітня 2024 12:12