Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк взяв участь в Українсько-італійському бізнес-форумі у Римі

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
27 вересня 2016, 17:22

 

Форум проводиться сьогодні у Римі Українським союзом промисловців і підприємців «УСПП» спільно з найбільшою конфедерацією бізнесу Італії «Конфіндустрія».

Українсько-італійський бізнес-форум є головною платформою для обговорення можливостей розвитку економічної співпраці між Україною та Італією, визначення перспективних галузей та проектів для співробітництва, а також - спільних кроків для подолання існуючих перешкод та розкриття двостороннього економічного потенціалу країн. Як повідомляється, ключова мета заходу – представити потенціал провідних галузей України з метою залучення італійських інвесторів та відкриття нових виробничих потужностей з італійським капіталом в Україні.

Враховуючи рівень заходу та масштаб економічного потенціалу двох країн, у Форумі беруть участь представники провідних галузей та члени уряду України та Італії, а також керівництво Конфіндустрії та УСПП.

На форумі виступив Міністр економіки Італії Фабріціо Лучентіні.  Від української сторони участь у заході взяв голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк, який розповів, що в рамках заходу успішні українські підприємці презентували свої компанії та проекти. «Це дуже важливо, адже інвестиції йдуть не в країну чи економіку, вони йдуть в конкретні підприємства конкретних галузей», - наголосив він.

В рамках свого виступу В.Галасюк поінформував учасників Форуму про низку нових інвестиційних можливостей в Україні, які законодавчо запроваджені вперше за 25 років або ж запроваджуються зараз за підтримки Комітету з питань промислової політики та підприємництва.

Серед ключових інструментів, про які парламентарій поінформував італійських підприємців - членів надзвичайно впливової в Італії Конфіндустрії - енергосервісні контракти, державно-приватне партнерство, індустріальні парки, експортно-кредитне агентство, агенція розвитку малого бізнесу тощо. «Вони створюють додаткові стимули та гарантії для закордонних та національних інвесторів в Україні», - пояснив В.Галасюк.