Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у четвер привітав гостей, учасників і організаторів благодійного концерту «ТАМ, ДЕ МИ - ТАМ УКРАЇНА!», організованого Благодійним фондом «Інформаційно-координаційний центр», за підтримки Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю. Захід відбувся у внутрішньому дворику Парламенту у перерві між ранковим і вечірнім засіданнями.

«Мета концерту, збору коштів – старт проекту «Дому ветерана» у Житомирі. «Дім ветеранів» стане тим прекрасним місцем, де збиратимуться ветерани боротьби з російською агресією, де вони зможуть передати свої знання і досвід молодому поколінню, - сказав А.Парубій, - «Дім», створений нашими спільними зусиллями, стане своїм для ветеранів».

Голова Верховної Ради наголосив, що «ця ініціатива є надзвичайно позитивною». Він висловив вдячність організаторам заходу, профільному Комітету Верховної Ради України, музикантам, повагу воїнам і праці волонтерів.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

26 червня 2026 15:51
26 червня 2026 12:08
24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34