Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрівся зі Спікеркою Палати Представників Конгресу США Ненсі Пелосі в Загребі, на теренах Першого Парламентського саміту Кримської платформи.

Руслан Стефанчук висловив вдячність від Парламенту й народу України дружньому американському народу за всебічну та постійну підтримку нашої держави у боротьбі із російським агресором.

Зокрема, він наголосив, що сьогодні, під час жорстокої та неоголошеної війни росії, допомога США Україні є беззаперечною. Це особливо проявляється на рівні парламентського співробітництва, у прийнятті Конгресом США надважливих для нашої боротьби законодавчих актів та ініціатив.

«Я знаю, що за кожним прийнятим актом була велика Ваша робота і велике особисте лідерство», — звернувся до пані Спікерки Руслан Стефанчук. — Але Україна все ще веде цю страшну війну. Веде успішно і дуже потрібно продовжувати і надалі її підтримувати до повної перемоги», — закликав американську колегу Голова Українського Парламенту.

Крім того, сторони обговорили питання надання подальшої допомоги Україні, зокрема військової та фінансової, перспективи вступу України до НАТО, підтримку ініціативи щодо покарання росії за злочини, скоєні на українських територіях, участь США у відновленні та відбудові України.

«Україна є захисником усього цивілізованого світу. Україна має перемогти, інакше цей світ програє. І США цілковито підтримують український народ у його боротьбі за свободу та свою землю. Україна — не одна. Поряд — союзники та друзі», — наголосив під час зустрічі Руслан Стефанчук та запросив Ненсі Пелосі знову відвідати Україну, щоби виступити з трибуни українського Парламенту.

Своєю чергою, Спікерка Палати Представників Конгресу США запевнила українського колегу у подальшій сталій та надійні співпраці між парламентами та народами наших країн, задля перемоги України у війні із російською федерацією.

«Для вас сьогодні настали історичні часи, коли ви не просто рятуйте своє життя і свої будинки, — ви рятуєте демократію для себе і для інших», — зазначила Ненсі Пелосі.

Вона наголосила, що останні масовані російські ракетні обстріли та атаки іранських дронів-камікадзе мирних українських міст та містечок, лише посилили бажання США підтримувати Україну, зокрема і наданням відповідної зброї.

«Увесь світ бачить, що Україна у вогні, бачить, як страждають українці. Відбуваються жахливі речі, тому ми разом маємо зупинити цю війну», — наголосила Ненсі Пелосі та додала, що США готові стояти пліч-о пліч з Україною та продовжувати підтримувати її «допоки кожен метр української землі не буде повернуто, зокрема і Крим».

 

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топ-новина”

21 вересня 2023 14:11
20 вересня 2023 19:55
20 вересня 2023 16:00
20 вересня 2023 15:32
20 вересня 2023 14:20
19 вересня 2023 18:42
19 вересня 2023 18:30
19 вересня 2023 17:12
17 вересня 2023 09:30
15 вересня 2023 09:15