Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков розпочав засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп із заклику до дотримання дисципліни у сесійній залі. 

«Сподіваюсь, що робота Парламенту буде проходити з більшою повагою депутатів один до одного і до тих, хто нас сюди делегував. Під час регіональних відряджень я часто чую позитивну оцінку нашої роботи, але людям іноді незрозуміла поведінка депутатів у залі. Це стосується кави, їжі, вирішення власних справ. Давайте працювати так, щоб люди бачили і відчували нашу роботу», - підкреслив Дмитро Разумков. 

Голова Парламенту також наголосив на важливості злагодженої, конструктивної роботи Верховної Ради. «Ви можете погоджуватися із пропозиціями і законопроектами, можете виступати проти. Але Верховна Рада має демонструвати, що вона може працювати консолідовано, враховуючи інтереси всіх – і своїх колег по Парламенту, і своїх виборців, і своїх опонентів. Сподіваюсь, така робота стане одним із надбань Верховної Ради дев’ятого скликання», - зауважив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков закликав народних депутатів та представників Уряду більш відповідально ставитися до участі в парламентських слуханнях. Він наголосив, що на таких слуханнях мають бути присутні не лише керівники, а й  повний склад комітетів, та представники Уряду. «Важливо донести свою позицію і почути позиції усіх сторін – профспілок, громадськості. Не залишайте залу одразу після свого виступу, давайте більше конструктиву та відповідальності», - закликав він.

Окрім того, Голова Верховної Ради повідомив, що у п’ятницю у Парламенті буде представлено звіт Уряду. Він також зазначив, що Верховна Рада готова розглянути План законодавчої роботи на 2020 рік після завершення розгляду питань щодо земельної реформи.

Повернутись до публікацій

Версія для друку