«Парламент України дійсно виконує одну  із головних ролей у процесі євроінтеграції. Україна вже є європейською державою. Це розуміємо ми та засвідчують наші партнери», — наголосив під час сайд-івенту на полях Конференції з відновлення України у Берліні «Реформи та стійкість. Управління задля виживання» Перший заступник Голови Верховної Ради України. 

Водночас він зауважив, що ще є багато завдань напередодні вступу до Європейського Союзу: оцінка цілей та ресурсів, розробка подальших кроків й імплементація acquis ЄС. 

«Але також не менш важливою є комунікація із суспільством. Ми маємо пояснювати як переваги, так і виклики нашого вступу до ЄС, підвищувати рівень експертизи та розуміння європейських цінностей», — наголосив Олександр Корнієнко. 

«Ми спільно з усім депутатським корпусом, урядом, органами місцевого самоврядування працюємо як над технічною частиною, так і над політичною частиною нашої євроінтеграції», — акцентував Перший віцеспікер, висловивши впевненість, що Верховна Рада України готова до результативної роботи.

До складу української делегації входять народні депутати України: Голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха, Голова Комітету з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна, Голова Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе, Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк, голова підкомітету з питань нагляду за діяльністю державних органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, правоохоронних органів, правоохоронних органів спеціального призначення та розвідувальних органів Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Давид Арахамія, голова підкомітету з питань банківської діяльності, монетарної стабільності, взаємодії з Національним банком України та захисту прав споживачів фінансових послуг Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Вікторія Кінзбурська, голова підкомітету з питань нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії, альтернативних видів палива Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Кіт, секретар Комітету з питань бюджету Володимир Цабаль, секретар Комітету з питань цифрової трансформації Сергій Ларін, голова підкомітету з питань трубопровідного транспорту Комітету з питань транспорту та інфраструктури Костянтин Бондарєв, член Комітету з питань бюджету Павло Бакунець, членкиня Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олена Хоменко, член Комітету з питань аграрної та земельної політики Богдан Торохтій, член Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Ігор Кісільов, членкиня Комітету з питань економічного розвитку Галина Янченко.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топ-новина”

12 липня 2024 17:29
12 липня 2024 16:36
11 липня 2024 13:55
11 липня 2024 11:52
10 липня 2024 21:27
10 липня 2024 19:20
10 липня 2024 19:09
10 липня 2024 17:15
10 липня 2024 16:45
10 липня 2024 15:36