14 березня 2018, 15:00 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності


Засідання Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (вул. Садова, 3-а, к.727).

Порядок денний:

1. Про проект Закону України «Про внесення змін до статті 323 Кримінального кодексу України щодо боротьби з допінгом» (реєстр. №7479), поданий Кабінетом Міністрів України. Перше читання.

2. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо співробітництва з Міжнародним кримінальним судом» (реєстр. №7179), поданий Кабінетом Міністрів України. Перше читання.

3. Про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону") (реєстр. №7245), поданий Кабінетом Міністрів України. Перше читання.

4. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо уточнення переліку злочинів, за яких може проводитися спеціальне досудове розслідування)» (реєстр. №6706), поданий народним депутатом України Сугонякою О.Д. Перше читання.

5. Про  проект Закону України «Про Дисциплінарний статут пенітенціарної системи» (реєстр.№ 8083), поданий народними депутатами України Мірошниченком Ю.Р., Котвіцьким І.О., Безбахом Я.Я. та іншими членами Комітету. Перше читання.

6. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції та за проїзд на заборонний сигнал світлофора)» (реєстр.№7432), поданий народними депутатами України Ємцем Л.О. та Березою Б.Ю. Перше читання. (Виноситься вдруге).

7. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей порядку притягнення до кримінальної відповідальності та підстав звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка залучається до виконання завдань контррозвідувальної діяльності» (реєстр.№8017), поданий народним депутатом України  Тетеруком А.А. Перше читання. (Виноситься вдруге).

8. Про проект Закону України «Про національну безпеку України» (реєстр. №8068), поданий Президентом України. Перше читання.

9. Різне.

 Вхід за картками акредитації