02 березня 2018, 12:30 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

«Круглий стіл» на тему: «Проблеми формування в Україні мінімальних запасів нафти й нафтопродуктів»

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки спільно з Національним інститутом стратегічних досліджень проводитиме «круглий стіл» на тему: «Проблеми формування в Україні мінімальних запасів нафти й нафтопродуктів».

Метою «круглого столу» є визначення проблем, пов’язаних зі створенням в Україні нафтових резервів, і розроблення практичних рекомендацій органам влади, спрямованих на їхнє подолання. До участі у дискусії запрошені народні депутати, провідні науковці, експерти неурядових організацій та іноземні фахівці, представники Адміністрації Президента й Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Під час заходу обговорюватимуться:

1. Проблеми та перспективи створення в Україні нафтового та енергетичного резервів.

2. Напрями співробітництва органів державної влади з імплементації в Україні вимог Директиви 2009/119/ЄС.

3. Позиція бізнесу, незалежних експертів і громадськості у формуванні нафтових резервів.

Також буде презентована модель створення в Україні мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів, розроблена групою вітчизняних та європейських експертів.

Початок реєстрації - о 12:00.

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 7-а, 3-й поверх (конференц-зал).

Прохід учасників здійснюватиметься за документами, що засвідчують особу, і списком, складеним на основі реєстраційної форми https://goo.gl/forms/ZbNIB3T0AXYkCyC52, яку необхідно заповнити до 18:00 27 лютого 2018 року.

Контактна особа – Кальченко М.В., тел.: 255-30-32, e-mail: Kalchenko@rada.gov.ua