22 грудня 2016, 10:45 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Українські пластуни передали Вогонь Миру з Вифлеєму Верховній Раді України

 


Урочиста церемонія передачі Вифлеємського Вогню Миру відбулася у сесійній залі Верховної Ради України - представники національної скаутської організації «Пласт» принесли його до Парламенту.

«Поширення вогню, запаленого  скаутами у Вифлеємі, у місці народження Христа, - це багатолітня передріздвяна традиція, яка підтримується у багатьох країнах світу», - сказав Голова Верховної Ради А.Парубій.

Він зазначив, що «нинішнього року чи не вперше в незалежній історії України Верховна Рада проголосувала за Державний бюджет, у якому передбачено фінансову підтримку українських молодіжних патріотичних організацій, адже їх підтримка - це запорука нашої національної безпеки, це запорука нашої обороноздатності». А.Парубій підкреслив, що «скаутські організації, зокрема і «Пласт», з дитинства виховують патріотичних і відповідальних громадян, готових до захисту своєї Батьківщини».

Голова Верховної Ради подякував українським пластунам за волонтерську діяльність, «яка нині так необхідна українській державі». Він нагадав, що і сам стояв біля витоків відродження українського «Пласту».