Новини

24 квітня 2018, 17:33

У Верховній Раді проведено Пам’ятний круглий стіл, присвячений 32-й річниці Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 квітня 2018, 17:07

Постійна делегація Верховної Ради України у ПАРЄ бере участь у Другій частині сесії Парламентської асамблеї Ради Європи

докладніше
24 квітня 2018, 16:39

Забезпечення гармонізації кримінального законодавства з положеннями міжнародного права обговорено під час круглого столу у Комітеті з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
24 квітня 2018, 15:22

У Комітеті у закордонних справах відбулася зустріч із членами Комітету закордонних справ Парламенту Королівства Данія

докладніше
24 квітня 2018, 14:41

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл на тему: "Війна, мир, реінтеграція: що буде після АТО?"

докладніше
24 квітня 2018, 12:45

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко: "Дії з деокупації Криму мають стати одним із головних завдань Української держави"

докладніше
24 квітня 2018, 10:06

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув питання про хід виконання рекомендацій "Щодо подальших дій органів державної влади в проведенні верифікації соціальних виплат та пенсій"

докладніше
23 квітня 2018, 15:27

І.Геращенко: «Міністерство у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції повинно сформувати й реалізовувати державну політику реабілітації, соціального захисту, повернення до мирного життя ветеранів та учасників бойових дій»

докладніше
23 квітня 2018, 12:00

За результатами Сьомого засідання Парламентського комітету Асоціації між Україною та ЄС ухвалено Заключну заяву та рекомендації

докладніше
23 квітня 2018, 11:38

Питання лікарського самоврядування та професійних асоціацій як запоруки професійного зростання медичних працівників обговорено під час круглого столу у Комітеті з питань охорони здоров’я

докладніше
23 квітня 2018, 11:20

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у м. Каневі круглий стіл на тему: "Державна регіональна політика в Україні: сучасний стан, основні виклики та законодавче регулювання"

докладніше
23 квітня 2018, 11:07

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму розглянув питання про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству молоді та спорту на підготовку резерву і складу національних команд та забезпечення їх участі у міжнародних змаганнях

докладніше
23 квітня 2018, 10:48

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко 22 квітня взяла участь у заходах, присвячених 100-річчю визволення Криму українським військом від російсько-більшовицьких окупантів

докладніше
20 квітня 2018, 18:00

А.Парубій подякував Джону Хербсту і Атлантичній раді за підтримку регіональної співпраці, яку проводить Україна

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
28 листопада 2017, 17:59

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Парламентська асамблея ПАЧЕС - це надзвичайно важлива міжнародна подія, яка ще раз підносить на вищий рівень парламентську співпрацю між нами і нашими сусідами», - Андрій ПарубійГолова Верховної Ради України Андрій Парубій, починаючи брифінг, повідомив, що 28 листопада в Києві стартує 50 ювілейна Парламентська асамблея організації Чорноморського економічного співробітництва, в якій останні півроку Україна головувала.

Він повідомив, що на засідання Парламентської асамблеї прибуло 107 делегатів, серед яких представники з 11 країн - учасниць ПАЧЕС, також в роботі Асамблеї беруть участь у якості спостерігачів представники від парламентів Франції, Словаччини та Білорусі, представники інших парламентських асамблей. А.Парубій привітав, зокрема, й союзників по Парламентській конференції Балтійського моря: «Адже одна з ідей, яку власне я пропагую, і на якій наполягає українська сторона - робити більш тіснішим співробітництво, в тому числі і економічне співробітництво, між країнами Чорноморського басейну і країнами Балтійського моря».

Голова Верховної Ради повідомив, що під час Асамблеї буде обговорюватись цілий ряд питань, у тому числі і питання Шовкового шляху. «І ми пропонуємо нашим колегам максимально долучитися до реалізації цього проекту, - сказав він і повідомив, що сьогодні вже відбулося два перших  робочих засідання  – Бюро і Комітету ПАЧЕС, на яких було затверджено порядок денний Асамблеї, яка розпочне у середу свою роботу в Раді.

А.Парубій зазначив, що 29 листопада відбудеться відкриття Пленарного засідання Генеральної асамблеї ПАЧЕС, а в четвер планується її завершення. «Це надзвичайно важлива міжнародна подія, яка ще раз підносить на вищий рівень парламентську співпрацю між нами і нашими сусідами», - підкреслив він.

Голова Парламенту нагадав, що в ході попереднього засідання, яке відбувалося в Стамбулі, українській делегації вдалося відстояти дуже важливу позицію в декларації, яка стосується окупації і порушення суверенітету країн нашого регіону. «А це стосується не тільки України, а й Грузії, частина території якої на сьогодні є окупованою, стосується і Молдови. І нас підтримує в тих ініціативах і Азербайджан. Завтра одним із головним політичних документів теж буде прийняття і підписання декларації  Парламентської Асамблеї ПАЧЕС», - наголосив він.